Zobacz nasz projekt Opolskie - małe ale kwitnie
Dom Ludowy w Supraślu, allie

Dom Ludowy w Supraślu

(5 głosów: 2)
Oceń i napisz opinię

Dom Ludowy to kulturalne centrum Supraśla na Podlasiu. Budynek zbudowany w 1934 roku jest obecnie kinem, teatrem z nowoczesną akustyką i techniką sceniczną oraz reprezentacyjną salą widowiskową. Jest miejscem najrozmaitszych imprez i wydarzeń, w tym tych wchodzących w skład programu festiwalu Podlasie Slow Fest.Budynek Domu Ludowego to wyjątkowy na skalę Polski przykład architektury międzywojennego modernizmu, w całości zrealizowanego w drewnie.  W 2015 roku obiekt odnowiono; ściany budynku zostały pokryte szalówką i pomalowane farbą w jasnych kolorach, w duchu lat 30. XX wieku. W obiekcie niemal w całości zachowała się oryginalna drewniana podłoga z dębowych desek.

Dom Ludowy
ul. Pisłudskiego 1, SupraślGodziny otwarcia i informacje praktyczne

Zamknięte

Supraśl noclegi

Supraśl to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Supraśl
Inne budowle
Normalna
centra kultury
53°12'23N, 23°20'14E
24 październik 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację