Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
Supraśl
Inne budowle
centra kultury
Normalna
Podlaskie
2017-10-24
2020-01-28 13:46
53°12'23" N, 23°20'14" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
Zamknięte

Dom Ludowy to kulturalne centrum Supraśla na Podlasiu. Budynek zbudowany w 1934 roku jest obecnie kinem, teatrem z nowoczesną akustyką i techniką sceniczną oraz reprezentacyjną salą widowiskową. Jest miejscem najrozmaitszych imprez i wydarzeń, w tym tych wchodzących w skład programu festiwalu Podlasie Slow Fest.Budynek Domu Ludowego to wyjątkowy na skalę Polski przykład architektury międzywojennego modernizmu, w całości zrealizowanego w drewnie.  W 2015 roku obiekt odnowiono; ściany budynku zostały pokryte szalówką i pomalowane farbą w jasnych kolorach, w duchu lat 30. XX wieku. W obiekcie niemal w całości zachowała się oryginalna drewniana podłoga z dębowych desek.

Dom Ludowy
ul. Pisłudskiego 1, Supraśl

Supraśl noclegi

Supraśl to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
allie Krajtroter 8580 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136145 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020