Dolina Miłosierdzia w Częstochowie, Tadeusz Walkowicz

Dolina Miłosierdzia w Częstochowie

(4.7 głosów: 3)

Kościół Miłosierdzia Bożego

Kościół Miłosierdzia Bożego w Częstochowie prowadzony jest przez księży Pallotynów od 1949 roku. Obok obecnego kościoła powstaje nowe Sanktuarium. Dolina Miłosierdzia znajduje się na zachodnim zboczu Jasnej Góry, w cieniu Jasnogórskiej Pani. Do Doliny Miłosierdzia przybywają pielgrzymi z całej Polski i świata i zostawiają tu liczne wota umieszczone przy obrazie Jezusa Miłosiernego w dowód wdzięczności za otrzymane łaski.Adres

Dolina Miłosierdzia - Sanktuarium Miłosierdzia Bożego
ul. Kordeckiego 49, Częstochowa
tel. 34/ 365-66-68
http://dolina-milosierdzia.pl

GPS: 50°48'30N, 19°5'17E

Częstochowa noclegi

Częstochowa to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Częstochowa
Kościoły i obiekty sakralne
Mniej istotna
kościoły sanktuaria
50°48'30N, 19°5'17E
05 styczeń 2020
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację