Zagłosuj na nas!
Dolina Kondratowa, Danuta

Dolina Kondratowa

(4.7 głosów: 67)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Dolina Kondratowa to malownicza dolina w Tatrach Zachodnich, stanowiąca zachodnie odgałęzienie Doliny Bystrej. Leży ona w centralnej części Tatr, od południowo-zachodniej strony ograniczają ją zbocza Giewontu i Kopa Kalacka, a od południa i południowego wschodu ogranicza ją główny grzbiet Tatr tworzony tu przez Kopę Kondracką i Suche Czuby.


Trwa głosowanie w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów!
Oddaj na nas głos (można głosować codziennie) - będzie nam niezmiernie miło!

W środkowej, trawiastej części Doliny Kondratowej, na wysokości 1333 m n.p.m. znajduje się Hala Kondratowa ze schroniskiem górskim, stacją meteorologiczną i placówką TOPR.

Hala Kondratowa, Maciej A
Hala Kondratowa, Maciej A

Niedaleko Schroniska na Hali Kondratowej leżą ogromne głazy, które oderwały się od ścian Giewontu i stoczyły w dół. Dno doliny jest stosunkowo płaskie, gdyż w przeszłości było dnem stawu utworzonego przez morenę polodowcową.Szlaki turystyczne

- szlak zielony, na przełęcz pod Kopą Kondracką, 1 h 15 min

schronisko na Hali Kondratowej, Maciej A
schronisko na Hali Kondratowej, Maciej A

- szlak niebieski, na Przełęcz Kondracką, 1 h 25 min- szlak niebieski, z Kuźnic przez Polanę Kalatówki, 1 h 10 min

znów schronisko, Maciej A
znów schronisko, Maciej A

Dolina Kondratowa na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Zakopanego wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Zakopane noclegi

Zakopane to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
49°14'49N, 19°56'48E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021