Dinopark Sielsko na Wygodzie, 4elza

Dinopark Sielsko na Wygodzie

(4.5 głosów: 2)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Kompleks rekreacyjny pod nazwą "Sielsko na Wygodzie" to ciekawe miejsce dla dzieci i dorosłych na miłe spędzenie czasu. Znajduje się w miejscowości Wygoda na Ponidziu, pomiędzy Jędrzejowem i Pińczowem.

To rodzaj Dinoparku, który zbudowany jest z potężnych kamieni oraz drewnianych bali, położony w starym lesie, w pobliżu stawu, co zachęca do zwiedzania i wprowadza gości w atmosferę niczym z filmu „Jurassic Park”. W pobliżu jest także mini-zoo i plac zabaw.Sielsko na Wygodzie to 17 modeli dinozaurów w ich naturalnej wielkości, a w piasku zakopane są szczątki szkieletów, które dzieci mogą sobie odkopywać, ucząc się przy okazji archeologii.

Dinozaury ustawone są w taki sposób, że stanowią ścieżkę edukacyjną, na której modele umieszczono w kolejności ich występowania na Ziemi. Przy każdym eksponacie umieszczone są tablice informacyjne, które pozwalają uzyskać wiedzę na temat tych stworów, dowiedzieć się jakie tereny zamieszkiwały oraz czym się żywiły.W odległości 2 km od Dinoparku znajduje się zajazd z częścią hotelową o dobrym standardzie.

Sielsko na Wygodzie
Wygoda 16a, Imielno
tel. 531-090-090
biuro@sielskonawygodzie.eu
www.sielskonawygodzie.euGodziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: Zamknięte
  • wtorek: 14:00–21:00
  • środa: 14:00–21:00
  • czwartek: 14:00–21:00
  • piątek: 14:00–21:00
  • sobota: 14:00–21:00
  • niedziela: 14:00–21:00

Ponidzie noclegi

Ponidzie to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Ponidzie
Normalna
dinoparki dinozaury
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022