Dinopark Sielsko na Wygodzie, 4elza

Dinopark Sielsko na Wygodzie

(5 głosów: 1)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Kompleks rekreacyjny pod nazwą "Sielsko na Wygodzie" to ciekawe miejsce dla dzieci i dorosłych na miłe spędzenie czasu. Znajduje się w miejscowości Wygoda na Ponidziu, pomiędzy Jędrzejowem i Pińczowem.To rodzaj Dinoparku, który zbudowany jest z potężnych kamieni oraz drewnianych bali, położony w starym lesie, w pobliżu stawu, co zachęca do zwiedzania i wprowadza gości w atmosferę niczym z filmu „Jurassic Park”. W pobliżu jest także mini-zoo i plac zabaw.

Sielsko na Wygodzie to 17 modeli dinozaurów w ich naturalnej wielkości, a w piasku zakopane są szczątki szkieletów, które dzieci mogą sobie odkopywać, ucząc się przy okazji archeologii.Dinozaury ustawone są w taki sposób, że stanowią ścieżkę edukacyjną, na której modele umieszczono w kolejności ich występowania na Ziemi. Przy każdym eksponacie umieszczone są tablice informacyjne, które pozwalają uzyskać wiedzę na temat tych stworów, dowiedzieć się jakie tereny zamieszkiwały oraz czym się żywiły.

W odległości 2 km od Dinoparku znajduje się zajazd z częścią hotelową o dobrym standardzie.Sielsko na Wygodzie
Wygoda 16a, Imielno
tel. 531-090-090
biuro@sielskonawygodzie.eu
www.sielskonawygodzie.eu

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: Zamknięte
  • wtorek: 14:00–21:00
  • środa: 14:00–21:00
  • czwartek: 14:00–21:00
  • piątek: 14:00–21:00
  • sobota: 14:00–21:00
  • niedziela: 14:00–21:00

Ponidzie noclegi

Ponidzie to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
50°36'7N, 20°27'40E
04 listopad 2016
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację