Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
Puck
Rynki, place i deptaki
deptaki
Normalna
Pomorskie
2014-09-25
2020-01-28 13:46
54°43'20" N, 18°24'55" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Piękny deptak w niewielkim Pucku ciągnie się wzdłuż linii brzegowej zatoki. Po renowacji sporo się tu zmieniło. Są ścieżki rowerowe i trakty dla pieszych, stanęły ławeczki.Pucki deptak prowadzi od portu rybackiego, idąc nim można obejrzeć obelisk poległych marynarzy, pomnik zaślubin z morzem czy powędrować wprost na molo z ciekawą drewnianą knajpką Kapitańską Tawerną.Od deptaka w Pucku odchodzą alejki parkowe oraz trakty piesze prowadzące do centrum miasta. Tuż przy deptaku jest spora baza MOSiR-u, pewnie dla tych, którzy wolą uprawiać sport niż spacerować deptakiem, tuż przy morskim brzegu.

Deptak
ul. Żeglarzy, Puck

 Puck noclegi

Puck to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 219837 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1128306 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020