Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Deptak nadmorski w Darłowie wiedzie od tzw. rozsuwanego, a raczej podnoszonego mostu. Jest wyłożony kostką brukową, układającą się miejscami w ciekawe wzory. Przebiega obok latarni morskiej a następnie spory kawałek biegnie równolegle z linią brzegową wzdłuż plaży. W sezonie trudno tu przejść, gdyż jest tylu turystów, kramików, kafejek i restauracji.Na deptaku sporo osób zatrzymuje się aby obserwowac ciekawy most, który otwiera się i zamyka. Inni wędrują do latarni morskiej, są i tacy, którzy zmierzają do siłowni na powietrzu, która znajduje się przy deptaku.

Deptak
ul. Wschodnia, Darłowo

Darłowo noclegi

Darłowo to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 218437 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136145 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020