Deptak nad Jeziorem Jamno w Mielnie

Deptak nad Jeziorem Jamno w Mielnie

Deptak nad Jeziorem Jamno w Mielnie to bardzo fajna alernatywa dla tych, którzy nie lubią godzinami plażowac na nadmorskiej plaży czy nad jeziorem. Deptak ciągnie się przez kilka kilometrów, wzdłuż linii brzegowej.Od wody i szuwarów oddzielają pieszych barierki. Jest tu mnóstwo barwnych tablic dydaktycznych, które warto przeczytać. Spacerując deptakiem warto przyglądać się pomostom rybackim i zaglądać do licznych przystani, które oferują wypożyczenie sprzętu dla wodniaków czy rejs statkiem.

Piękne okoliczności przyrody spawiają , iż spacerując odpoczywamy. To bardzo ładna trasa spacerowa, ciekawa i niemęcząca.

Deptak nad Jeziorem Jamno
dojście ul. B. Chrobrego, MielnoMielno noclegi

Mielno to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 217837 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1148112 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021