Deptak na plaży w Mielnie, mokunka

Deptak na plaży w Mielnie

(4.2 głosów: 27)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W Mielnie wzdłuż lini brzegowej Bałtyku utworzono bardzo fajny nadmorski deptak - ścieżkę spacerową. Wiedzie ona przez całą długoćć tej urokliwej nadmorskiej miejscowości. Deptak jest szeroki, wyłożony kostką brukową. W wielu miejscach są platformy widokowe, na wysokosci kilku metrów ponad plażą.Platformy są mocno wysunięte do przodu, prawie nad linię brzegową. Podczas pogody sztormowej podtrzymujące je słupy zanurzone są w falach Bałtyku. Wygląda to niezwykle urokliwie i pozwala podziwiać potegę żywiołu z bezpiecznej odległości.

Ścieżka w Mielnie prowadzona wzdłuż wybrzeża jest zaopatrzona w sporo tablic dydaktycznch. Informują one o stanowiskach występowania w Bałtyku szarej foki czy morświna. Wiele z nich dotyczy roślinności nadmorskiej, tak charakterystycznej dla tych terenów. Ze ścieżki w wielu miejscach są zejścia na plażę.Ścieżka spacerowa na plaży
Mielno

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Mielno noclegi

Mielno to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Mielno
Rynki, place i deptaki
Ważna
deptaki ścieżki
54°15'45N, 16°3'3E
06 październik 2015
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację