Deli Park

Deli Park
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
3.9

Deli Park to stosunkowo nowy park edukacyjno rozrywkowy w Trzebawiu koło Poznania, to doskonałe miejsce na wypoczynek i zabawę. Wśród atrakcji Deli Parku są prehistoryczne zwierzęta, gigantyczne owady, interaktywne place zabaw dla najmłodszych, park miniatur, a nawet Mini Zoo. Jedną z najciekawszych atrakcji jest tutaj jednak pierwsza w Polsce Podniebna Eko-Wioska! To unikatowa rozrywka przyciągająca turystów z szerokiej okolicy.

Deli Park położony jest na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego, co sprawia, że dodatkową atrakcją i zaletą jest tutaj cudowny, zielony krajobraz, z przygotowanym polem piknikowym. Dodatkowo kolorowa roślinność zdecydowanie uprzyjemnia pobyt w Deli Park.

Deli Park
Deli Park


Informacje praktyczne

  • poniedziałek: Zamknięte
  • wtorek: Zamknięte
  • środa: Zamknięte
  • czwartek: Zamknięte
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: 11:00–18:00
  • niedziela: 11:00–18:00

Deli Park
ul. Poznańska 1, Trzebaw, Rosnówko, Stęszew
tel. 61/ 810-81-08
http://delipark.pl

Noclegi w Wielkopolsce

Tutaj znajdziesz duży wybór noclegów. Zamawiając nocleg na Booking.com za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!
Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Deli Park
Deli Park
Deli Park
Konik Polski w Deli Parku
Deli Park
Deli Park
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze oceny i opinie

(3.9 głosów: 9)
Twoja ocena
Radek
Byłem tam wczoraj z dziećmi. Efekty świetlne bardzo ładne. Warto zobaczyć. Niestety na tym koniec. Zaplecze gastronomiczne - żadne. Ludzie z małymi dziećmi tłoczą się na małej powierzchni tzw. bufetu. Nie ma gdzie usiąść (zasłanianie się Covidem przy wczorajszej frekwencji byłoby nieporozumieniem). My jechaliśmy tam ponad 100 km, liczyliśmy na jakiś posiłek - materiały reklamowe mówiły o bezpośrednim sąsiedztwie hotelu Delicjusz i jego restauracji, niestety okazało się na miejscu, że skorzystanie z niej było niemożliwe. Sanitariaty również w ogóle nie dostosowane do ogromnej liczby odwiedzających - byle sprzedać bilety.
Asa

Aktualnie akcja kraina świetego Mikołaja w Deli parku beznadziejna. Warunki fatalne -ścieżki oblodzone ,nie posypane, mozna łatwo o wypadek. Płaci sie za wejście a strach sie poruszać.ogolniy brak zainteresowania i byle by sprzedać bilet.nie polecam

Robert B

Fajne miejsce na popołudniowy wypad za miasto. Najbardziej podobały się owady. Nie wiem jaką skalą się posługiwali projektanci ale robią ogromne wrażenie. Polecam to miejsce.

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024