Łeba
Jeziora i plaże
jeziora, stawy
Normalna
Pomorskie
2014-09-16
2020-01-28 13:46
54°45'53" N, 17°33'10" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Czarny Staw w Łebie, zwany też Stawem Łabędzim, powstał w wyniku renowacji starego koryta rzeki Łeba niemal w centrum miasta. Znajduje się pomiędzy promenadą portową, a ulicą Wojska Polskiego, w środku lasu, w którym wytyczono alejki spacerowe i ustawiono ławki tworząc Park Leśny.Przez środek stawu przebiega drewniany mostek, z którego można podziwiać przyrodę. Nazwa Czarny Staw ma związek z sosnami czarnymi porastającymi brzegi jeziorka. Rewitalizacja tego miejsca sprawiła, że zamiast bardzo zaniedbanego stawu funkcjonuje dzis sympatyczne miejsce spacerowe wiodące prosto w kierunku plaży.

Czarny Staw
Falochron Wschodni, Łeba

Łeba noclegi

Łeba to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Danusia Krajtroter 183047 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1168352 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021