Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
52°25'22" N, 16°34'11" E
Wielkopolskie
2017-02-07
2020-01-28 13:52

Opis Ceradza Dolnego

Ceradz Dolny to mała wioska w województwie wielkopolskim, 25 km za zachód od Poznania i na południe od Szamotuł, w pobliżu kilku jezior.Zabytki w Ceradzu Dolnym

W Ceradzu Dolnym znajduje się XIX-wieczny pałac, niestety zaniedbany. Wokół pałacu roztacza się park krajobrazowy ze starodrzewiem.

Niedaleko Ceradza rozlewa się kilka jezior, m.in. Jezioro Niepruszewskie, Jezioro Lusowskie czy Jezioro Bytyńskie. To sprawia, że Ceradz jest zaciszną bazą do uprawiania sportów wodnych oraz plażowania w czystej i ładnej okolicy.

Ceradz Dolny noclegi

Ceradz Dolny to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w Ceradzu Dolnym. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Barsolis Karol Turysta Kulturowy Krajtroter 122211 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136145 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020