Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi, Adam Jarecki

Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi

(5 głosów: 2)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi to najnowsza (otwarta w styczniu 2018 roku) i największa pod względem powierzchni wystawienniczej placówka tego typu w Polsce. Na sześciu kondygnacjach znajdują się trzy wystawy stałe:
- "Przetwarzanie energii" (związane z historią tego miejsca, czyli pierwszej komercyjnej elektrowni w Łodzi otwartej w 1907 roku)
- "Rozwój wiedzy i cywilizacji" (tu poznajemy zasady rządzące przyrodą, prawa nauki i związane z nimi wynalazki)
- "Mikroświat - Makroświat" (zobaczysz to, czego nie widzimy nieuzbrojonym okiem: od atomów, przez pyłki drzew po najdalsze głębie Kosmosu).Tę ostatnią wystawę uzupełnia kopuła Kina Sferycznego, w którym prezentowane są filmy fulldome w technologii 2D i 3D. Centrum Nauki i Techniki EC1 mieści się w ścisłym centrum miasta, tuż obok dworca Łódź Fabryczna.

Centrum Nauki i Techniki EC1
ul. Targowa 1/3, Łódź
tel. 42/ 600-61-00
informacja@ec1lodz.pl
https://centrumnaukiec1.pl
Godziny otwarcia: wt-pt 9.00-17.00, sb-nd 10.00-20.00Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 03:00–03:01
  • wtorek: Zamknięte
  • środa: Zamknięte
  • czwartek: Zamknięte
  • piątek: Zamknięte
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

Łódź noclegi

Łódź to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
51°46'3N, 19°28'5E
07 maj 2019
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację