Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Centrum Integracji Kulturalnej w Bolesławcu

Centrum Integracji Kulturalnej w Bolesławcu
51°15'42" N, 15°33'53" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
Zamknięte

Centrum Integracji Kulturalnej w Bolesławcu funkcjonuje w budynku w stylu secesji, wzniesionym około 1914 roku. Przeniesiono tu kinematograf "Metropol", który wcześniej mieścił się w jednej z kamienic rynkowych. Na uwagę zasługuje bogata dekoracja fasady, nawiązujaca do funkcji budynku.Obecnie tradycje kina są tu kontynuowane, w głównej sali CIK "Orzeł" odbywają się projekcje oraz warsztaty.Centrum Integracji Kulturalnej Orzeł
ul. Chopina 17, Bolesławiec
tel. 75/ 645-35-98
Godziny otwarcia: 8.00-21.00

Bolesławiec miasto ceramiki noclegi

Bolesławiec miasto ceramiki to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
pitik@bok.boleslawiec.pl Krajtroter 2000 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1132848 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Pałac Pakoszów

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020