Centrum Edukacji Technicznej w Goczałkowicach, mokunka

Centrum Edukacji Technicznej w Goczałkowicach

(3.9 głosów: 8)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Centrum Edukacji Technicznej „Ekotama” w Goczałkowicach-Zdroju to swoisty park edukacyjny, zajęcia dydaktyczne odbywają się tutaj dla osób w różnym wieku. Prowadzi się je w interesujący, aktywizujący i przystępny sposób. Można tu zdobyć wiedzę o meteorologii, energii odnawialnej czy próbować za pomocą teleskopu obserwować nasz układ planetarny.Umiejscowienie Ekotamy tuż przed zaporą na Jeziorze Goczałkowickim też nie jest przypadkowe. Właśnie tu można  podpatrzeć codzienną pracę specjalistycznych urządzeń, związanych z zaporą na sztucznym jeziorze. W stacji znajduje się też ciekawe urządzenie o nazwie detektor burzy.

Interaktywna wystawa Ekotamy kryje różnorodne modele elektrowni wodnych, reaktora jądrowego, modele rakiet kosmicznych i kombinezon amerykańskiego astronauty oraz nowoczesną stację meteo.Centrum Edukacji Technicznej
ul. Jeziorna, Goczałkowice Zdrój

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 09:00–16:00
  • wtorek: 09:00–16:00
  • środa: 09:00–16:00
  • czwartek: 09:00–16:00
  • piątek: 09:00–16:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

Goczałkowice-Zdrój noclegi

Goczałkowice-Zdrój to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
49°56'13N, 18°56'3E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021