Centrum Edukacji Ekologicznej w Jarocinie koło Niska

Centrum Edukacji Ekologicznej w Jarocinie koło Niska

Centrum Edukacji Ekologicznej w Jarocinie koło Niska powstało w roku 2012. W skład Centrum wchodzi sala dydaktyczna, sala ekspozycji przyrodniczej, punkt obserwacyjny ptaków oraz ścieżki ekologiczne i ścieżka edukacyjno-przyrodnicza "Przyjazny Las".W pobiżu Centrum warto odwiedzieć Zalew w Jarocinie.

Centrum Edukacji Ekologicznej w Jarocinie
Gminny Ośrodek Kultury Sportu, Turystyki i Rekreacji w Jarocinie
Jarocin 114, Jarocin
tel. 15/ 871-31-47
www.ceejarocin.pl
Godziny otwarcia: wt-sb 11.00-19.00

Nisko noclegi

Nisko to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1148112 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021