Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark

Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark
Bytom
Inne budowle
teatry
Ważna
Śląskie
2016-10-21
2020-01-28 13:46
50°20'30" N, 18°55'45" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
Zamknięte

Gdy w grudniu 2004 roku została zamknięta Kopalnia Rozbark w Bytomiu, obawiano się, że budowle pokopalniane będą popadać w ruinę.Stało się inaczej, bowiem po 10 latach w dawnej cechowni Kopalni powstał Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark. Miejsce to jest bardzo interesujące i twórcze. Prezentowany jest tutaj głównie taniec współczesny, ale są też projekty współpracy z Ogólnokształcącą Szkołą Baletową im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu, tak więc na scenie Teatru Rozbark na pewno pojawi się balet klasyczny.

Ponadto są tu prowadzone warsztaty dla małych i dużych, co z pewnością pozytywnie wpływa na kulturę tego miejsca oraz na jego muzyczną i teatralną przyszłość.

Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK
ul. W. Kilara 29, Bytom
tel. 32/ 428-13-00
sekretariat@teatrrozbark.pl
www.teatrrozbark.plBytom noclegi

Bytom to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mirosław Krajtroter 50299 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136672 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020