Bulwary nad kanałem Młynówki w Kłodzku, mokunka

Bulwary nad kanałem Młynówki w Kłodzku

(4.3 głosów: 32)

W Kłodzku - pięknym mieście, jedym z najstarszych na Dolnym Śląsku, po rewitalizacji bardzo wypiękniały Bulwary nad kanałem Młynówki, niedaleko Rynku starego miasta.Z Bulwarów można podziwiać zabytkowy, gotycki kamienny most oraz okoliczne kamieniczki, miejsce to zachęca do spacerów. Po okolicznych murach pnie się dzikie wino, stoją ładne ławeczki, dzieki czemu miejsce jest niezwykle romantyczne. A na rozszerzeniu bulwarów powstała siłownia na powietrzu. Dla każdego coś miłego.

Bulwary nad kanałem Młynówki w Kłodzku to idealne miejsce na odpoczynek po zwiedzaniu miasta i Twierdzy Kłodzko.Bulwary nad kanałem Młynówki
ul. Nad Kanałem, Kłodzko

Kłodzko noclegi

Kłodzko to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Kłodzko
Rynki, place i deptaki
Ważna
bulwary
50°26'18N, 16°39'23E
07 październik 2015
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację