Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Bulwary nad kanałem Młynówki w Kłodzku

Bulwary nad kanałem Młynówki w Kłodzku

W Kłodzku - pięknym mieście, jedym z najstarszych na Dolnym Śląsku, po rewitalizacji bardzo wypiękniały Bulwary nad kanałem Młynówki, niedaleko Rynku starego miasta.Z Bulwarów można podziwiać zabytkowy, gotycki kamienny most oraz okoliczne kamieniczki, miejsce to zachęca do spacerów. Po okolicznych murach pnie się dzikie wino, stoją ładne ławeczki, dzieki czemu miejsce jest niezwykle romantyczne. A na rozszerzeniu bulwarów powstała siłownia na powietrzu. Dla każdego coś miłego.

Bulwary nad kanałem Młynówki w Kłodzku to idealne miejsce na odpoczynek po zwiedzaniu miasta i Twierdzy Kłodzko.

Bulwary nad kanałem Młynówki
ul. Nad Kanałem, KłodzkoKłodzko noclegi

Kłodzko to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 218437 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1138494 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Hotel Niemcza Spa
KOLONIA LEŚNA
Pałac Ławica

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020