Most Łukowy w Węgierskiej Górce

Bulwar nad Sołą w Węgierskiej Górce

(4.6 głosów: 21)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Bulwary nad Sołą to piękne miejsce odpoczynku i rekreacji w Węgierskiej Górce, powstałe całkiem niedawno, zarówno dla mieszkańców jak i przyjeżdżających tu turystów.

Atrakcyjny Bulwar w Węgierskiej Górce powstał w 2009 roku, nad rzeką Sołą, a jego główną atrakcją jest most łukowy przewieszony ponad rzeką i liczne kanały przecinające park. Łączy on ulicę z Bulwarami i parkiem z Traktem Cesarskim po drugiej stronie. Przy rzece znajduje się także basen rekreacyjny, plac zabaw, boisko a także amfiteatr.

Bulwar nad Sołą w Węgierskiej Górce, Katarzyna Jamrozik
Bulwar nad Sołą w Węgierskiej Górce, Katarzyna Jamrozik


Bulwar nad Sołą
ul. 3 Maja, ul. Plażowa, Węgierska Górka
Główny Szlak Beskidzki

Węgierska Górka noclegi

Węgierska Górka to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Węgierska Górka - bulwar nad Sołą
Trakt Cesarski w Węgierskiej Górce
Soła
Most nad Sołą, Katarzyna Jamrozik
Bulwar nad Sołą, Katarzyna Jamrozik
Most nad Sołą, Katarzyna Jamrozik
 Soła, Katarzyna Jamrozik
Węgierska Górka
Normalna
deptaki promenady bulwary
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

DoRi

W zimie wygląda to czadowo gdy jest cały podświetlony 🙂 Nawet ja się nim zachwycam 🙂

Katarzyna Jamrozik

No w zimie to tam jeszcze nie byłam. Ale w lecie faktycznie przyjemnie się tam wieczorem spaceruje, w szczególności most super wygląda.

Anna Piernikarczyk

My też bylismy i bardzo nam się spodobało, choć pogoda nam nie dopisała wcale, ale ogólnie widoki i ciekawe miejsce można było docenić 🙂

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022