Most Łukowy w Węgierskiej Górce

Bulwar nad Sołą w Węgierskiej Górce

(4.6 głosów: 21)

Bulwary nad Sołą to piękne miejsce odpoczynku i rekreacji w Węgierskiej Górce, powstałe całkiem niedawno, zarówno dla mieszkańców jak i przyjeżdżających tu turystów.Atrakcyjny Bulwar w Węgierskiej Górce powstał w 2009 roku, nad rzeką Sołą, a jego główną atrakcją jest most łukowy przewieszony ponad rzeką i liczne kanały przecinające park. Łączy on ulicę z Bulwarami i parkiem z Traktem Cesarskim po drugiej stronie. Przy rzece znajduje się także basen rekreacyjny, plac zabaw, boisko a także amfiteatr.

Węgierska Górka - bulwar nad Sołą
Węgierska Górka - bulwar nad Sołą

Bulwar nad Sołą
ul. 3 Maja, ul. Plażowa, Węgierska Górka
Główny Szlak BeskidzkiTrakt Cesarski w Węgierskiej Górce
Soła
Most nad Sołą, Katarzyna Jamrozik
Bulwar nad Sołą, Katarzyna Jamrozik
Most nad Sołą, Katarzyna Jamrozik
 Soła, Katarzyna Jamrozik

Węgierska Górka noclegi

Węgierska Górka to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
49°36'24N, 19°6'33E
20 luty 2017
03 luty 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

DoRi
24 marzec 2014 09:15

W zimie wygląda to czadowo gdy jest cały podświetlony :) Nawet ja się nim zachwycam :)

Katarzyna Jamrozik
03 grudzień 2013 15:38

No w zimie to tam jeszcze nie byłam. Ale w lecie faktycznie przyjemnie się tam wieczorem spaceruje, w szczególności most super wygląda.

Anna Piernikarczyk
03 grudzień 2013 13:17

My też bylismy i bardzo nam się spodobało, choć pogoda nam nie dopisała wcale, ale ogólnie widoki i ciekawe miejsce można było docenić :)

Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację