Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Bulwar na Oksywiu to piekny widokowo obszar, choć jest to droga techniczna pozostająca częścią planu zabezpieczającego brzeg morski na Gdyńskim Oksywiu. Oprócz miejsca do spacerowania nie ma tu żadnej innej infrastruktury turystycznej. Władze miasta planują dopiero inwestycje w tym zakresie.

Dojście do bulwaru prowadzi przez bardzo strome schody, które są niemożliwe do pokonania dla osób starszych, matek z dziećmi w wózku czy osób niepełnosprawnych.Jak już nam się uda dotrzeć na miejsce i przespacerować bulwarem czekają nas niezapomniane widoki.
Długość Bulwaru na Oksywiu wynosi 1700 metrów. Widoczny jest tutaj żelbetowy mur oporowy o wysokości 80 cm oraz kamienny narzut od strony wody. Chodnik, po którym można spacerować, ma 3 metry szerokości.

Bulwar
ul. Bulwar, dojście ul. Osada Rybacka, Gdynia
 

Gdynia noclegi

Gdynia to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Margaretka Krajtroter 4415 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136669 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020