Bulwar na Oksywiu w Gdyni, Margaretka

Bulwar na Oksywiu w Gdyni

(4.8 głosów: 4)

Bulwar na Oksywiu to piekny widokowo obszar, choć jest to droga techniczna pozostająca częścią planu zabezpieczającego brzeg morski na Gdyńskim Oksywiu. Oprócz miejsca do spacerowania nie ma tu żadnej innej infrastruktury turystycznej. Władze miasta planują dopiero inwestycje w tym zakresie.

Dojście do bulwaru prowadzi przez bardzo strome schody, które są niemożliwe do pokonania dla osób starszych, matek z dziećmi w wózku czy osób niepełnosprawnych.Jak już nam się uda dotrzeć na miejsce i przespacerować bulwarem czekają nas niezapomniane widoki.
Długość Bulwaru na Oksywiu wynosi 1700 metrów. Widoczny jest tutaj żelbetowy mur oporowy o wysokości 80 cm oraz kamienny narzut od strony wody. Chodnik, po którym można spacerować, ma 3 metry szerokości.

Bulwar
ul. Bulwar, dojście ul. Osada Rybacka, Gdynia
 Gdynia noclegi

Gdynia to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Gdynia
Rynki, place i deptaki
Normalna
bulwary
54°33'32N, 18°33'11E
05 maj 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację