Brzoza dworek , Barsolis Karol Turysta Kulturowy

Brzoza

(4.4 głosów: 11)

Brzoza to wieś w województwie wielkopolskim, na południe od Szamotuł i na zachód od Swarzędza, 25 km na zachód od Poznania, przy trasie A2, niedaleko Jeziora Niepruszewskiego.Atrakcje Brzozy

We wsi znajduje się zespół dworski z dworkiem stylizowanym na szwajcarskie domy. Niestety zabytek jest obecnie zaniedbany i czeka na renowację. Wokół zabudowań roztacza się ładny park ze starodrzewiem.

Brzoza dworek , Barsolis Karol Turysta Kulturowy
Brzoza dworek , Barsolis Karol Turysta Kulturowy

W pobliżu można odpocząć nad Jeziorem Niepruszewskim, które należy do Pojezierza Poznańskiego. W niedalekiej miejscowości Niepruszewo znajduje się kąpielisko nad tym zbiornikiem.Brzoza dworek , Barsolis Karol Turysta Kulturowy
Brzoza dworek , Barsolis Karol Turysta Kulturowy
Brzoza dworek , Barsolis Karol Turysta Kulturowy

Brzoza noclegi

Brzoza to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w Brzozie. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
52°24'8N, 16°33'23E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Anna Piernikarczyk

Zrobione 🙂

Barsolis Karol Turysta Kulturowy

dziekuje Aniu. 

szkoda  takich dworkow i placy ,

obiekty takie sa na lasce i nie lasce mataczy powiazanych z agencjami rolnymi .

 

Karol

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021