Brzoza dworek , Barsolis Karol Turysta Kulturowy

Brzoza

(4.4 głosów: 11)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Brzoza to wieś w województwie wielkopolskim, na południe od Szamotuł i na zachód od Swarzędza, 25 km na zachód od Poznania, przy trasie A2, niedaleko Jeziora Niepruszewskiego.

Atrakcje Brzozy

We wsi znajduje się zespół dworski z dworkiem stylizowanym na szwajcarskie domy. Niestety zabytek jest obecnie zaniedbany i czeka na renowację. Wokół zabudowań roztacza się ładny park ze starodrzewiem.

Brzoza dworek , Barsolis Karol Turysta Kulturowy
Brzoza dworek , Barsolis Karol Turysta Kulturowy


W pobliżu można odpocząć nad Jeziorem Niepruszewskim, które należy do Pojezierza Poznańskiego. W niedalekiej miejscowości Niepruszewo znajduje się kąpielisko nad tym zbiornikiem.

Noclegi w Brzozie

Tutaj znajdziesz duży wybór noclegów. Zamawiając nocleg na Booking.com za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!
Booking.com

Brzoza - mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Brzoza dworek , Barsolis Karol Turysta Kulturowy
Brzoza dworek , Barsolis Karol Turysta Kulturowy
Brzoza dworek , Barsolis Karol Turysta Kulturowy
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Anna Piernikarczyk

Zrobione 🙂

Barsolis Karol Turysta Kulturowy

dziekuje Aniu. 

szkoda  takich dworkow i placy ,

obiekty takie sa na lasce i nie lasce mataczy powiazanych z agencjami rolnymi .

 

Karol

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022