Zagłosuj na Top Atrakcje 2021!
Brzoza dworek , Barsolis Karol Turysta Kulturowy

Brzoza

(4.4 głosów: 11)

Brzoza to wieś w województwie wielkopolskim, na południe od Szamotuł i na zachód od Swarzędza, 25 km na zachód od Poznania, przy trasie A2, niedaleko Jeziora Niepruszewskiego.Atrakcje Brzozy

We wsi znajduje się zespół dworski z dworkiem stylizowanym na szwajcarskie domy. Niestety zabytek jest obecnie zaniedbany i czeka na renowację. Wokół zabudowań roztacza się ładny park ze starodrzewiem.

Brzoza dworek , Barsolis Karol Turysta Kulturowy
Brzoza dworek , Barsolis Karol Turysta Kulturowy

W pobliżu można odpocząć nad Jeziorem Niepruszewskim, które należy do Pojezierza Poznańskiego. W niedalekiej miejscowości Niepruszewo znajduje się kąpielisko nad tym zbiornikiem.Brzoza dworek , Barsolis Karol Turysta Kulturowy
Brzoza dworek , Barsolis Karol Turysta Kulturowy

Brzoza noclegi

Brzoza to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w Brzozie. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
52°24'8N, 16°33'23E
07 luty 2017
29 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Top Atrakcje 2021
Wybierz najpiękniejsze atrakcje w Polsce!
Top Atrakcje 2021

Wasze opinie

Anna Piernikarczyk
10 marzec 2014 08:57

Zrobione :)

Barsolis Karol Turysta Kulturowy
26 wrzesień 2012 22:35

dziekuje Aniu. 

szkoda  takich dworkow i placy ,

obiekty takie sa na lasce i nie lasce mataczy powiazanych z agencjami rolnymi .

 

Karol

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację