Brzegi Górne, Roman Świątkowski

Brzegi Górne

(4.1 głosów: 12)

0 atrakcje, które musisz zobaczyć w Brzegach Górnych

Brzegi Górne to maleńka wieś w województwie podkarpackim, której nazwa niegdyś brzmiała Berehy Górne. Znajduje się ona w Bieszczadach, pomiędzy Wetliną i Ustrzykami Górnymi, na trasie Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej.Atrakcje w Brzegach Górnych

Główną atrakcją Brzegów Górnych jest piękny krajobraz, to jedno z najbardziej atrakcyjnych i uroczych miejsc w Bieszczadach. Wioska leży w kotlince u podnóża Wielkiej Rawki, pomiędzy Połoniną Caryńska a Połoniną Wetlińską.

, Roman Świątkowski
, Roman Świątkowski

Przez kotlinkę płynie strumień potoku Prowcza. W sezonie letnim działa tu punkt kasowy Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Przebiega tędy Główny Szlak Beskidzki oznaczony kolorem czerwonym, przy którym znajduje się na wzgórzu dawny cmentarz greckokatolicki i miejsce po nieistniejącej cerkwi., Roman Świątkowski
, Roman Świątkowski

Brzegi Górne noclegi

Brzegi Górne to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w Brzegach Górnych. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
49°8'30N, 22°34'7E
09 listopad 2016
03 luty 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację