Brama Sanocka Dolna w Przemyślu jest jednym z obiektów Twierdzy Przemyśl. Obiekt jest prowadzony przez członków Przemyskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dobrego Wojaka Szwejka (działającego w mieście już od 20 lat). W Bramie wydawane są "przepustki", których posiadanie "uprawnia" do przebywania na terenie twierdzy - jest to ulotka z mapą fortów, na której możemy się podpisać oraz określić swoją grupę krwi. Z Bramy Sanockiej Dolnej można udać się malowniczą trasą w kierunku Bramy Sanockiej Górnej oraz fortu "Trzy Krzyże".Brama Sanocka Dolna
ul. Sanocka, Przemyśl
www.twierdzaprzemysl.org

Przemyśl noclegi

Przemyśl to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Monter Zapaleniec 400 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1148112 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Zamek Dubiecko

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021