Zagłosuj na Top Atrakcje 2021! To już ostatni tydzień!
Brama Sanocka Dolna w Przemyślu, Monter

Brama Sanocka Dolna w Przemyślu

(4.5 głosów: 2)

Brama Sanocka Dolna w Przemyślu jest jednym z obiektów Twierdzy Przemyśl. Obiekt jest prowadzony przez członków Przemyskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dobrego Wojaka Szwejka (działającego w mieście już od 20 lat). W Bramie wydawane są "przepustki", których posiadanie "uprawnia" do przebywania na terenie twierdzy - jest to ulotka z mapą fortów, na której możemy się podpisać oraz określić swoją grupę krwi. Z Bramy Sanockiej Dolnej można udać się malowniczą trasą w kierunku Bramy Sanockiej Górnej oraz fortu "Trzy Krzyże".Brama Sanocka Dolna
ul. Sanocka, Przemyśl
www.twierdzaprzemysl.org

Przemyśl noclegi

Przemyśl to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Przemyśl
Fortyfikacje
Normalna
forty fortyfikacje
49°46'41N, 22°45'28E
29 maj 2018
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację