Bożejewiczki

(4.3 głosów: 16)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Bożejewiczki to wieś położona w województwie kujawsko-pomorskim, w gminie Żnin, w pobliżu Biskupina, Gąsawy i Wenecji.

Atrakcje w Bożejewiczkach

- Dwór i pozostałości parku z początków XX wieku - dwór wzniesiono na planie prostokąta z dwuspadowym dachem, należał do właścicieli wsi, początkowo Romualda i Rozalii Zaleskich, od 1907 roku do Stanisława Trzebińskiego, od 1920 roku do Michała Boguszewicza, a w czasie II wojny światowej do Arveda Freiherr von Taube, obecnie w rękach gminy- Park Rozrywki "Silverado City" - rodzinny kompleks rozrywkowy utrzymany w klimatach "Dzikiego Zachodu"

Pierwotny autor treści: Barbara Michalewska

Noclegi w

Tutaj znajdziesz duży wybór noclegów. Zamawiając nocleg na Booking.com za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!
Booking.com

Bożejewiczki - mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Częste pytania i odpowiedzi dotyczące

Turyści najczęściej odwiedzają: Silverado City w Bożejewiczkach, a potem i .

Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022