Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Bożejewiczki to wieś położona w województwie kujawsko-pomorskim, w gminie Żnin, w pobliżu Biskupina, Gąsawy i Wenecji.Atrakcje w Bożejewiczkach

- Dwór i pozostałości parku z początków XX wieku - dwór wzniesiono na planie prostokąta z dwuspadowym dachem, należał do właścicieli wsi, początkowo Romualda i Rozalii Zaleskich, od 1907 roku do Stanisława Trzebińskiego, od 1920 roku do Michała Boguszewicza, a w czasie II wojny światowej do Arveda Freiherr von Taube, obecnie w rękach gminy

- Park Rozrywki "Silverado City" - rodzinny kompleks rozrywkowy utrzymany w klimatach "Dzikiego Zachodu"

Bożejewiczki noclegi

Bożejewiczki to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Barbara Michalewska Krajtroter 16530 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1138293 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020