Bloody Basement - Krwawa Piwnica, Bloody Basement Żukowska

Bloody Basement - Krwawa Piwnica w Sopocie

(4.8 głosów: 4)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Bloody Basement czyli Krwawa Piwnica w Sopocie to pierwszy w Trójmieście dom strachów z elementami escape roomu.

Chcesz wejść w świat horroru? Odwiedzając Bloody Basement sprawdzisz, czy jesteś w stanie przezwyciężyć strach, poczujesz tu dreszczyk emocji i przeniesiesz się w realistyczny świat dreszczowca. Utrzymane w mrocznym klimacie wnętrza i prawdziwe postaci spotęgują emocje i przyspieszą bicie Twojego serca.Jesteś odważny? Udowodnij i zajrzyj do Krwawej Piwnicy w Sopocie!

Bloody Basement - Krwawa Piwnica
ul. Bohaterów Monte Cassino 15, Sopot (Monciak blisko SKM)
bb@bloodyplace.pl
tel. 511-070-722
http://bloodyplace.pl
Bilety: 5-6 osób 15,90 zł/os, 3-4 osoby 16,90 zł/os, 2 osoby 17,90 zł/ osGodziny otwarcia i informacje praktyczne

Zamknięte

Bloody Basement - Krwawa Piwnica w Sopocie na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Sopotu wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Sopot noclegi

Sopot to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
54°26'36N, 18°33'43E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021