Bloody Basement - Krwawa Piwnica, Bloody Basement Żukowska

Bloody Basement - Krwawa Piwnica w Sopocie

(4.8 głosów: 4)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Bloody Basement czyli Krwawa Piwnica w Sopocie to pierwszy w Trójmieście dom strachów z elementami escape roomu.Chcesz wejść w świat horroru? Odwiedzając Bloody Basement sprawdzisz, czy jesteś w stanie przezwyciężyć strach, poczujesz tu dreszczyk emocji i przeniesiesz się w realistyczny świat dreszczowca. Utrzymane w mrocznym klimacie wnętrza i prawdziwe postaci spotęgują emocje i przyspieszą bicie Twojego serca.

Jesteś odważny? Udowodnij i zajrzyj do Krwawej Piwnicy w Sopocie!Bloody Basement - Krwawa Piwnica
ul. Bohaterów Monte Cassino 15, Sopot (Monciak blisko SKM)
bb@bloodyplace.pl
tel. 511-070-722
http://bloodyplace.pl
Bilety: 5-6 osób 15,90 zł/os, 3-4 osoby 16,90 zł/os, 2 osoby 17,90 zł/ os

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

Zamknięte

Sopot noclegi

Sopot to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
54°26'36N, 18°33'43E
19 czerwiec 2015
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację