Bloody Basement - Krwawa Piwnica w Sopocie

Bloody Basement - Krwawa Piwnica w Sopocie
54°26'36" N, 18°33'43" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
Zamknięte

Bloody Basement czyli Krwawa Piwnica w Sopocie to pierwszy w Trójmieście dom strachów z elementami escape roomu.Chcesz wejść w świat horroru? Odwiedzając Bloody Basement sprawdzisz, czy jesteś w stanie przezwyciężyć strach, poczujesz tu dreszczyk emocji i przeniesiesz się w realistyczny świat dreszczowca. Utrzymane w mrocznym klimacie wnętrza i prawdziwe postaci spotęgują emocje i przyspieszą bicie Twojego serca.

Jesteś odważny? Udowodnij i zajrzyj do Krwawej Piwnicy w Sopocie!

Bloody Basement - Krwawa Piwnica
ul. Bohaterów Monte Cassino 15, Sopot (Monciak blisko SKM)
bb@bloodyplace.pl
tel. 511-070-722
http://bloodyplace.pl
Bilety: 5-6 osób 15,90 zł/os, 3-4 osoby 16,90 zł/os, 2 osoby 17,90 zł/ osSopot noclegi

Sopot to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Bloody Basement Żukowska Wędrowiec 205 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1149020 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021