Wesołych Świąt Kochani!

Kochani, życzymy Wam Wesołych Świąt, pięknych, spokojnych, w gronie najbliższych, w tym magicznym, wyjątkowym czasie w roku, a nadchodzący Nowy Rok 2022 niech przyniesie Wam tylko to, co dobre i piękne!

Mamy dla Was film o Ogrodach Świateł

 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Anna Piernikarczyk
04 styczeń 2022 14:43

Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa od Was 🙂

Maciej A
25 grudzień 2021 23:21

Też się dołączę z życzeniami ciepełka i zdrowia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz turystycznych spełnień w nadchodzącym 2022r

tomtur
25 grudzień 2021 12:23

Zdrowia, zdrowia, ciepła rodzinnego podczas Świąt Bożego Narodzenia oraz wiele choćby i szalonych pomysłów na zwiedzanie Polski i rzecz jasna ich realizacji. Inspirujmy się nadal i wymieniajmy wrażenia. Pomyślnego Nowego Roku. Spotkań na szlakach z ciekawymi ludźmi. 

Dariusz żólkowski
24 grudzień 2021 00:16

Wesołych Świąt, udanego Sylwestra a przede wszystkim zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia!


23 grudzień 2021 15:49
Konto użytkownika zostało usunięte
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024