Już 6 czerwca wracają parki rozrywki! Promocja w Energylandii!

Energylandia
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Po wielu tygodniach kwarantanny domowej, Polacy ruszają na podbój turystycznych atrakcji, już 6 czerwca otwierają się wszystkie parki rozrywki w Polsce!

Energylandia nie tylko zaprasza w swoje progi, ale ruszyła tez z promocją przedsprzedażową! Jeszcze tylko do jutra potrwa promocja -20% na bilety! Spieszcie się!

Energylandia już długo przygotowywała się na powrót w nowej rzeczywistości. Otwarcie bram zaplanowano w pierwszy dzień znoszenia obostrzeń, czyli 6 czerwca. Park jako jedyny obiekt w Polsce do dezynfekcji używać będzie nowoczesnych dronów, które po zamknięciu każdego dnia, będą oczyszczały Park. Z okazji otwarcia,  do 5 czerwca prowadzona jest specjalna promocyjna przedsprzedaż biletów.

Przedsprzedaż biletów elektronicznych, potrwa od 28 maja do 5 czerwca br. Wykorzystać je będzie można od rozpoczęcia Sezonu 2020, czyli od 6 czerwca do 26 czerwca, ale także od 1 września do 10 stycznia 2021, zgodnie z kalendarzem otwarcia, po wcześniejszej rezerwacji terminu przyjazdu na stronie www.ticket.energylandia.pl

Za indywidualny bilet normalny zapłacimy teraz zamiast 129 zł - 109 zł, 
znów za ulgowy do 140 cm wzrostu - zamiast 79 zł - 69 zł, 
Bilety można kupić i od razu zarezerwować przy zakupie lub też kupić w zakładce 
„promocje” i zarezerwować później, w dogodnym terminie. 

W związku ze zmianami dotyczącymi wizyty w Parku Rozrywki Energylandia, która odtąd będzie poprzedzona koniecznością rezerwacji, opisujemy krótką i prostą instrukcję w 5 krokach, jak 
dokonać rezerwacji biletów, które już zostały zakupione: 
1. Wejdź na naszą stronę: ticket.energylandia.pl 
2. Kliknij ikonę REZERWUJ 
3. Wybierz termin wizyty 
4. Podaj numer biletu 
5. Wpisz adres mailowy, na który wysłane będzie potwierdzenie dokonania rezerwacji. 

Energylandia
Energylandia

Energylandia - poczuj się bezpiecznie

Jednym z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych polskich obiektów znajdujących się na świeżym powietrzu jest Park Rozrywki Energylandia w Zatorze, który świetnie przygotował się do koronawirusowego czasu.

„Z radością i nadzieją przyjęliśmy wiadomość o podejmowanych działaniach w kierunku otwierania polskiej gospodarki oraz informacje o planowanym otwarciu naszej branży.  Cieszymy się, iż kolejny etap budowania nowej normalności w Polsce obejmie także miejsca takie jak parki rozrywki - Energylandię, którą z pasją i dumą rozwijamy od ponad sześciu lat” -   zaznacza Marek Goczał twórca i pomysłodawca Energylandii.

Energylandia
Energylandia

Turystyka krajowa w te wakacje to szansa na zasłużony odpoczynek z rodziną, po wielu tygodniach solidarnej walki z koronawirusem, która w wielu przypadkach polegała na spędzaniu czasu w swoich domach i izolacji. Teraz będziesz mógł skorzystać z rozrywki poza domem, a nadal być bezpiecznym!

Energylandia gotowa na otwarcie!

Priorytetem branży turystyczno-rozrywkowej jest dobro i zdrowie Gości. Dlatego zespół ekspertów z Energylandii opracował szereg procedur, które zapewnią bezpieczeństwo sanitarne i komfort rozrywki dla Gości oraz pracowników.


„Przede wszystkim będziemy realizowali wszelkie zalecenia. Zabawa w Energylandii będzie odbywała się  na wolnym powietrzu, wejścia dla pracowników i Gości zostały wyposażone w nowoczesne systemy kamer termowizyjnych, wprowadziliśmy dwumetrowe odstępy w kolejkach do atrakcji oraz kas, a posiłki w restauracjach i kawiarniach nasi Goście będą mogli zamówić przez specjalną aplikację. Bilety będą dostępne w sprzedaży online wraz z rezerwacją terminu, a te już kupione trzeba będzie zarezerwować. Wierzymy, że dzięki opracowanym przez nas procedurom i wdrożeniu wszelkich zaleceń będziemy mogli zapewnić Gościom najwyższe standardy bezpieczeństwa” - dodaje Kris Kojder- rzecznik prasowy Energylandii.

Energylandia
Energylandia

Park Rozrywki w Zatorze wprowadził też własne restrykcyjne procedury dezynfekcji i bezpieczeństwa. Warto podkreślić, że na terenie obiektu funkcjonuje ponad 300 stacji do dezynfekcji dłoni, po zamknięciu cały Park będą odkażały specjalistyczne drony, powołana została grupa zajmująca się dezynfekcją powierzchni użytkowanych, wszyscy pracownicy zostali wyposażeni w niezbędne środki higieny. Oznaczone zostały odstępy do kas i atrakcji. W punktach obsługi zainstalowano szyby z pleksiglasu. Wszystko po to, by zapewnić jeszcze większy komfort i bezpieczeństwo dla odwiedzających Energylandię Gości.

Inne parki rozrywki w Polsce

Również i inne parki rozrywki w Polsce właśnie 6 czerwca zapraszają do swych wnętrz, niektóre z nich już wprowadziły bilety spacerowe, jak Magiczne Ogrody w JanowcuBałtowski Kompleks Turystyczny, Twinpigs w Żorach czy Deli Park pod Poznaniem czy Zatorland w Zatorze. Mamy nadzieję, że wszyscy razem pomożemy ratować polską turystykę i w tym roku pokażemy solidarność w polskimi atrakcjami turystycznymi 🙂

Deli Park
Deli Park
Magiczne Ogrody
Magiczne Ogrody

Sprawdź pogodę

Poniżej pokazujemy Ci prognozę pogody. Sprawdź ją przed wyjazdem!

Energylandia
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024