Wesołych Świąt

Z okazji Nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chcemy złożyć Wam życzenia spokojnych i rodzinnych Świąt, w białej pieżynce za oknem i ze smakołykami na stole.

A jako podarunek świąteczny poprawiliśmy obsługę mapy i ułatwiliśmy dodawanie wycieczek. Można wyznaczać szybkie trasy z miejsca zamieszkania z podaniem liczby kilometrów itp. Wkrótce będzie możliwość poruszania się po szlakach górskich.

WESOŁYCH ŚWIĄT

 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024