Chusta tkana do noszenia dzieci Luna Dream

Chusta tkana do noszenia dzieci Luna Dream

Recenzje
2019-02-20

Chusty to wspaniały wynalazek zarówno dla mamy, jak i dziecka. Mamie pozwala odciążyć kręgosłup i uwolnić ręce, zaś maleństwu wspomaga rozwój i zapewnia stałą bliskość.Ja używam chusty tkanej polskiej firmy Luna Dream, która przeznaczona jest do noszenia dzieci od 3 do 20 kg. Tym sposobem można używać jej od pierwszych dni i cieszyć się jej zaletami przez długi czas. To połączenie bawełny i bambusa w pięknej, tęczowej kolorystyce. Bambus sprawia, że materiał lepiej zachowuje się w gorące dni i dobrze odprowadza ciepło. Jest bardzo miły w dotyku i nadaje się nawet dla wcześniaków. To idealne rozwiązanie dla maluszków, które stale potrzebują czuć bliskość mamy, a taka jest moja Amelka. Dzięki chuście mogę ją wszędzie zabrać ze sobą i wykonywać codzienne czynności. Ona zaś może obserwować świat od pierwszych dni. Co ważne, nie cierpi przy tym mój kręgosłup.Jest jeszcze jeden ważny aspekt, dlaczego warto używać chust. Mało kto wie, że noworodki powinny jak najwięcej czasu spędzać na brzuszku, bo to sprzyja prawidłowemu rozwojowi. Niestety wiele z nich tego po protu nie lubi w pierwszych tygodniach, a dobrze zawiązana chusta utrzymuje pozycję maluszka właśnie tak, jak leżąc na brzuszku. To zapobiega napięciom mięśniowym i płaskiej główce - częstym problemom u niemowląt.

Polecam chustę każdej mamie, to popularna ostatnio pomoc i wcale nie trzeba jej używać codziennie, ale z pewnością nieraz się przyda i warto mieć ją pod ręką. Również wiązanie chusty, które na początku wydaje się skomplikowane, po paru razach daje się oswoić. Ja ćwiczyłam na lalce :) Luna Dream oferuje przeróżne chusty, również kółkowe, w wielu wersjach kolorystycznych. Do każdej z nich dołączona jest obrazkowa instrukcja wiązania. Mi przypadł do gustu bardziej sposób "na kieszonkę", choć wymaga on nieco dłuższej chusty niż "kangurek". Długość chusty wybiera się przy zakupie.
Chusta dla wcześniaków Magic Summer

Niedługo zrobi się ciepło na zewnątrz, więc ruszymy z chustą na spacerki, ale na wycieczki jeszcze chętniej zabiorę Amelkę w nosidełku, również od Luna Dream.----------------
Luna Dream - polski producent chust i nosidełek dla dzieci i niemowląt. Wszystkie chusty wykonuje ręcznie, przy użyciu bezpiecznych dla dzici materiałów. Produkty są zgodne ze  światowym certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, co świadczy o dobraniu najwyższej jakości materiałów.

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118662 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020