Wybierz z nami Top Atrakcje 2020

Zbliżają się wakacje, więc nadszedł moment na nasz coroczny ranking najlepszych atrakcji w Polsce - Top Atrakcje 2020 - to już dziewiąta edycja tego prestiżowego plebiscytu, w którym ostatecznie wyłonionych zostanie 5 top atrakcji czyli polskich hitów turystycznych nadchodzącego sezonu!

Jeśli nie wiesz, gdzie pojechać na wakacyjny wyjazd, a wiadomo, że w tym roku bardziej niż w innych latach bliższe nam stały się właśnie polskie atrakcje, a nie zagraniczne wojaże, zostań z nami i czerp garściami pomysły na swe letnie podróże 🙂

W eliminacjach Top Atrakcji pojawiło się aż 160 miejsc w 5 kategoriach, na które głosujemy przez 2 tygodnie, by wyłonić 40 atrakcji, które zakwalifikują się do głosowania finałowego.

Wynikiem finału będzie 5 zwycięskich, równorzędnych atrakcji, po jednej z każdej kategorii. To będą Top Atrakcje 2020!

Kategorie Top Atrakcji

Zamki i pałace (podkategorie: zamki północy, zamki południa, zamki jurajskie, pałace)
Parki Rozrywki (podkategorie: parki miniatur i dinoparki, parki tematyczne, lunaparki i rekreacja, ogrody zoologiczne)
Krajobrazy (podkategorie: szczyty, jeziora, osobliwości przyrodnicze, regiony)
Inne atrakcje (podkategorie: szlaki turystyczne, muzea, skanseny, podziemia)
Miasta i miejscowości (podkategorie: duże miasta, miejscowości z klimatem, miejscowości górskie, nadbałtyckie kurorty)

Top Atrakcje 2020 - terminy i głosowanie

Eliminacje odbywają się w terminie od 15 maja 2020 do 31 maja 2020
Finał - od 01 czerwca 2020 do 21 czerwca 2020
Głosowanie odbywa się pod tym adresem

Pomóż Twojej Atrakcji zdobyć tytuł Top Atrakcji 2020?

Jeśli Twoja Atrakcja lub ulubiona atrakcja bierze udział w rankingu Top Atrakcje, zachęcamy do poinformowania o tym fakcie Internautów na swojej stronie lub w mediach społecznościowych. W ten sposób zwiększycie szanse na wygraną! Zapraszamy do pobrania materiałów promocyjnych i dzielenia się z innymi🙂
Materiały dostępne są tutaj.

Co zyskają zwycięskie Atrakcje w rankingu Top Atrakcje 2020?

1. Widoczność w portalu topatrakcje.pl przez cały rok, a w kolejnych latach jako link w archiwum poprzednich edycji
2. Zdjęcie Atrakcji widoczne przez 2 tygodnie od zakończenia Finału w portalu polskieszlaki.pl - w sekcji "Polecamy" u góry strony głównej
3. Informacja o zdobytym wyróżnieniu na zawsze przy opisie Atrakcji w dziale Atrakcje
4. Obecność w informacji prasowej ogłaszającej wyniki rankingu Top Atrakcje 2020 zamieszczonej na stronie głównej portalu polskieszlaki.pl oraz rozesłanej do prasy i w naszym newsletterze (ponad 24.000 Odbiorców newslettera)
5. Obecność w notce ze zdjęciem Atrakcji o wynikach Top Atrakcji na naszym profilu Facebook (ponad 15.000 Fanów)
6. Zdjęcie Atrakcji na naszym Instagramie (ponad 2.000 Obserwujących)
7. Znaczek "Zwycięzca Top Atrakcji" przesłany na adres mailowy Atrakcji
8. Naklejka "Polskie Szlaki Polecają" przesłana na adres pocztowy Atrakcji

Organizator Top Atrakcji

Organizatorem plebiscytu Top Atrakcje jest popularny portal podróżniczy Polskie Szlaki.pl, który od 2005 roku z maleńkiej strony hobbystycznej stał się jednym z najlepszych i najpełniejszych przewodników po Polsce! Już od 15 lat tworzony jest przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. W sezonie portal notuje nawet 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym portal ma ponad 15.500 polubień, a na Instagramie 2.000 Obserwujących. Oferuje też bardzo prężne i przyjazne Forum oraz tysiące fotorelacji Krajtroterów.

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Wybieraj z nami top atrakcje i decyduj o polskiej turystyce 🙂 A jeśli masz własne pomysły na fajne atrakcje, podrzuć je w komentarzu, być może znajdą się w przyszłej edycji Top Atrakcji za rok, która będzie szczególną, bo 10. edycją! 

 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024