Zaskakujące wyniki Top Atrakcji 2012

Komentarze 0
2013-04-29 12:15:01
W tym roku to nie Kraków, a Kołobrzeg zyskał miano najpiękniejszego miasta w Polsce, zaś na drugim miejscu pojawił się Zamość, ale badanie przyniosło więcej niespodzianek. W kategorii "Krajobraz" zatryumfowało przepiękne Roztocze przed Bieszczadami, Jurą Krakowsko-Częstochowską i Tatrami.  W kategorii "Zamki i pałace" zwyciężył niecodziennej urody zamek w Mosznej, wyprzedzając krzyżacki …

W tym roku to nie Kraków, a Kołobrzeg zyskał miano najpiękniejszego miasta w Polsce, zaś na drugim miejscu pojawił się Zamość, ale badanie przyniosło więcej niespodzianek.

W kategorii "Krajobraz" zatryumfowało przepiękne Roztocze przed Bieszczadami, Jurą Krakowsko-Częstochowską i Tatrami. 

W kategorii "Zamki i pałace" zwyciężył niecodziennej urody zamek w Mosznej, wyprzedzając krzyżacki zamek w Malborku, królewski Wawel i jurajski zamek Ogrodzieniec.

Nowością tegorocznej edycji Top Atrakcji była kategoria "Parki Rozrywki", w której zwyciężyło Zoo w Opolu, a dalej Mikrokosmos w Ujeździe, Park Miniatur w Inwałdzie i JuraPark Bałtów.

Wynika z tego, że Polacy sięgają głębiej. Te najbardziej znane kierunki jak Malbork, Kraków czy Tatry trochę już spowszedniały i szukają czegoś mniej oczywistego, ale równie pięknego i interesującego. Oczywiście Malbork i Kraków wciąż będą się cieszyć ogromną popularnością, ale raduje nas, że coraz częściej odwiedzamy te mniej znane miejsca.

Dziękujemy Wam za wspólną zabawę! Losowanie nagród odbędzie się po Majówce, o czym poinformujemy w mailach i w portalu.

Pełne wyniki Top Atrakcji 2012

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zobacz najciekawsze wpisy na naszym blogu

Gdzie znaleźć najlepsze apartamenty wakacyjne w Gdyni? Sprawdzamy!

Poszukujesz apartamentów nad morzem? Gdynia, położona nad Morzem Bałtyckim, zdobywa coraz większą popularność jako atrakcyjne miejsce turystyczne. Jej wyjątkowe położenie, piękne plaże i bogata oferta kulturowa przyciągają wielu odwiedzających. Wybór odpowiedniego apartamentu odgrywa kluczową rolę w udanym pobycie. W naszym artykule podpowiadamy, gdzie znaleźć najlepsze wakacyjne apartamenty w Gdyni.

29 maj 2023 15:29

Na te kwestie zwróć uwagę podczas wyboru AC

Ubezpieczenie swojego auta to dla każdego bardzo ważna kwestia. Choć jedynie OC, czyli ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, jest obowiązkowe dla wszystkich właścicieli aut, to warto rozszerzyć polisę między innymi o AC, które zapewnia o wiele większy zakres ochrony. Na co zwrócić uwagę, jeśli zdecydujesz się na zakup AC? Podpowiadamy.

18 maj 2023 13:00

Wakacje w domku czy w apartamencie? Wybierz dobrze

Według instytutu Pollster prawie 46% z Polaków planujących wakacyjny wyjazd spędzi go nad morzem. Jeżeli to czytasz, zapewne jesteś w tej grupie. Co zatem w wakacje 2023? Ten etap decyzyjny za Tobą - Morze Bałtyckie. Pozostał Ci wybór odpowiedniej opcji zakwaterowania. W tym artykule podpowiemy, które kwestie warto przemyśleć przed wyborem domku czy apartamentu nad morzem. Przeczytasz też o wadach i zaletach obu rodzajów zakwaterowania. Po podjęciu świadomej decyzji z pewnością poczujesz ulgę, a wakacje staną się źródłem radości, a nie podstępnego stresu.

30 maj 2023 14:54
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2023
Obserwuj na Instagramie