15 lat minęło...

15 lat minęło...

O portalu
2020-01-28

Mili nasi Krajtroterzy, spieszę poinformować, że PolskieSzlaki.pl istnieją już 15 lat! W 2005 roku jako młode małżeństwo połączyliśmy nasze pasje i stworzyliśmy maleńką wówczas stronkę, w której opisywaliśmy nasze podróże po Polsce, te mniejsze i większe. Wtedy byliśmy sami, zarówno na szlakach prawdziwych, jak i tych wirtualnych.

Dziś jesteśmy znacznie dalej na tej przyjemnej drodze, na co dzień wędrujemy z naszymi kochanymi córami, które, mamy nadzieję, również załapią turystycznego bakcyla, a czasem i z piesełem :) Wirtualnie zaś towarzyszycie nam Wy, nasi wierni Krajtroterzy, niektórzy niemal od samego początku, inni pojawiają się każdego roku. Staramy się Wam pokazać Polskę z jak najlepszej strony i zachęcić Was do ruszenia się z kanapy, ale muszę szczerze wyznać, że wiele razy odbijacie piłeczkę i to Wy zachęcacie nas do ruszenia się z domu. Dziękujemy za wspólne 15 lat, za każde miłe słowo, każdą Waszą podróż i sprawianie, że to, co robimy, ma głębszy sens :) Z okazji tego jubileuszu wprowadziliśmy drobne zmiany w portalu, żeby przekazywane informacje wyglądały ładniej i były bardziej czytelne. A w sezonie zachęcimy Was do wspólnej zabawy aktywizującej pod hasłem #polakinaszlaki, wkrótce więcej o tym...Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1112029 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.