15 lat minęło...

15 lat minęło...

O portalu
2020-01-28

Mili nasi Krajtroterzy, spieszę poinformować, że PolskieSzlaki.pl istnieją już 15 lat! W 2005 roku jako młode małżeństwo połączyliśmy nasze pasje i stworzyliśmy maleńką wówczas stronkę, w której opisywaliśmy nasze podróże po Polsce, te mniejsze i większe. Wtedy byliśmy sami, zarówno na szlakach prawdziwych, jak i tych wirtualnych.

Dziś jesteśmy znacznie dalej na tej przyjemnej drodze, na co dzień wędrujemy z naszymi kochanymi córami, które, mamy nadzieję, również załapią turystycznego bakcyla, a czasem i z piesełem :) Wirtualnie zaś towarzyszycie nam Wy, nasi wierni Krajtroterzy, niektórzy niemal od samego początku, inni pojawiają się każdego roku. Staramy się Wam pokazać Polskę z jak najlepszej strony i zachęcić Was do ruszenia się z kanapy, ale muszę szczerze wyznać, że wiele razy odbijacie piłeczkę i to Wy zachęcacie nas do ruszenia się z domu. Dziękujemy za wspólne 15 lat, za każde miłe słowo, każdą Waszą podróż i sprawianie, że to, co robimy, ma głębszy sens :) Z okazji tego jubileuszu wprowadziliśmy drobne zmiany w portalu, żeby przekazywane informacje wyglądały ładniej i były bardziej czytelne. A w sezonie zachęcimy Was do wspólnej zabawy aktywizującej pod hasłem #polakinaszlaki, wkrótce więcej o tym...Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1120810 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020