Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
Wygraj wózek X-lander przyjazny aktywnym Rodzicom!

Wygraj wózek X-lander przyjazny aktywnym Rodzicom!

Jako rodzinny blog podróżniczy proponujący Rodzicom wiele atrakcji dla dzieci zapraszamy Was dzisiaj na konkurs facebookowy, w którym wygrać można świetny wózek marki X-lander, która idealnie wpasowuje się w podróże aktywnych Rodziców.

Zwycięzca konkursu otrzyma od firmy X-lander wózek X-Fly - najlżejszy i najbardziej poręczny model tej marki. Jest to ultralekki wózek spacerowy, waży jedynie 6,9 kg, a po złożeniu przy pomocy dołączonego paska można go nosić na ramieniu!  Jest o co powalczyć, bo jego wartość wynosi aż 1.000 zł.

A sprawa nie jest wcale trudna, wystarczy na naszym profilu Facebook:  •  Polubić Post Konkursowy przypięty u góry strony
  •  Udostępnić Post Konkursowy na swoim profilu Facebook (udostępnienie musi być widoczne dla mnie)
  •  Podczas udostępniania zaproś Znajomych do konkursu wymyślonym hasłem.

    Najfajniejsze naszym zdaniem hasło wygra i jego twórca otrzyma wózek X-Fly marki X-lander.
    Sami dzięki uprzejmości firmy X-Lander jeździmy ich wózkiem, tylko modelem X-Go i z doświadczenia wiemy, że świetnie sprawdza się w podróży 🙂
    Zapraszamy do zabawy!

Konkurs trwa od 16 czerwca 2020 do 21 czerwca 2020
Wyniki ogłosimy 22 czerwca 2020Więcej o wózku X-Fly poczytasz tutaj.

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1125485 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020