Kolejna Minutka na naszym kanale You Tube

Kolejna Minutka na naszym kanale You Tube

Wznawiamy naszą działalność na You Tube, co prawda nasz stary kanał jest dla nas niedostępny moderacyjnie, stąd musimy go zarzucić, ale zapraszamy Was do nowego kanału Polskie Szlaki

Właśnie rozpoczęliśmy serię "Polskie Szlaki Minutki", to Playlista z krótkimi filmikami podróżniczymi o atrakcjach turystycznych w Polsce. Jak się nietrudno domyśleć, filmiki te mają długość około 1 minuty :)

Dzisiaj zapraszam Was do obejrzenia "Minutki" z Rezerwatu Łężczok pod Raciborzem :) Przenieś się z nami do tego cudnego zakątka przyrodniczego, prawdziwego ptasiego raju na Śląsku. Naprawdę warto!
 To już drugi filmik z tej serii, w pierwszym pokazujemy Wam Pustynię Błędowską. Z każdym tygodniem "Minutek" będzie przybywać i mamy nadzieję, że będą cieszyć się Waszą popularnością :) Z czasem może powstanie nowa Playlista z dłuższymi filmami, z napisami lub lektorem, co tym sądzicie?

Kochani, wszelkie komentarze na temat filmików mile widziane. No i prośbujemy gorąco o subskrypcje naszego kanału na You Tube :) 

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1121011 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020