Ułatwiamy zaplanowanie wycieczki

Ułatwiamy zaplanowanie wycieczki

O portalu
2020-02-26

Nasz portal turystyczny posiada ogromną bazę atrakcji turystycznych - jest ich już blisko 8000! Dzięki ich opisom, zdjęciom i lokalizacji na mapie można stworzyć plan wspaniałej wycieczki rodzinnej.

Dziś dodaliśmy narzędzie, które ułatwi Wam zaplanowanie fajnego wyjazdu np. weekendowego - Planer wycieczki. Dzięki niemu możesz z łatwością wygenerować i wydrukować przewodnik z opisami, zdjęciami i mapkami dodanych atrakcji lub zapisać wycieczkę w portalu by pochwalić się nią przed innymi.Jak to działa?

Podczas przeglądania opisu atrakcji turystycznej - weźmy na przykład zamek w Malborku - wysunie się u góry listwa planera. To tutaj możesz dodać atrakcję do planu Twojej wycieczki przyciskiem Dodaj miejsce.Po dodaniu miejsca do planu pojawi się okno z propozycjami, które mogą Cię zainspirować. Są to najpopularniejsze atrakcje turystyczne w promieniu 20 km od dodanego miejsca. Warto przeczytać opisy każdego z nich i dodać je do swojej wycieczki.

Gdy dodasz do planu wszystkie interesujące Cię atrakcje i miejsca, to masz do wyboru dwie opcje - wygenerować przewodnik PDF oraz zapisać plan jako wycieczkę. Obydwa przyciski znajdują się na listwie planera.

Generowanie przewodnika PDF

Po kliknięciu przycisku Wygeneruj PDF pojawi się strona, na której możesz wygenerować swój własny przewodnik na Twoją kolejną wycieczkę. W przewodniku tym znajdziesz opisy wszystkich wybranych atrakcji turystycznych razem ze zdjęciami i mapką sytuacyjną. W przewodniku wszystkie linki są aktywne, więc z łatwością możesz wrócić do naszego portalu i wyszukać dodatkowych atrakcji. A może chcesz wystawić opinię o danej atrakcji jak już wrócisz z wycieczki? Zapraszamy!Zapisanie wycieczki

Jeżeli chcesz, przyciskiem Zapisz wycieczkę możesz zachować ją w portalu. Dzięki temu możesz pochwalić się innym Krajtroterom gdzie byłeś i jakie to wywołało w Tobie emocje. Wystarczy dograć zdjęcia z wycieczki i przelać swoje wspomnienia pisząc relację.
Do zapisania wycieczki potrzebne jest konto u nas w portalu, ale można je błyskawicznie założyć dzięki integracji z Facebookiem.

Zapraszamy do tworzenia planów kolejnej wycieczki - skorzystajcie z naszej obszernej listy atrakcji turystycznych w Polsce i gotowego hashtagu #PolakiNaSzlaki

Avatar użytkownika
Łukasz Piernikarczyk 1638 kilometrów