Ułatwiamy zaplanowanie wycieczki

Ułatwiamy zaplanowanie wycieczki

O portalu
2020-02-26

Nasz portal turystyczny posiada ogromną bazę atrakcji turystycznych - jest ich już blisko 8000! Dzięki ich opisom, zdjęciom i lokalizacji na mapie można stworzyć plan wspaniałej wycieczki rodzinnej.

Dziś dodaliśmy narzędzie, które ułatwi Wam zaplanowanie fajnego wyjazdu np. weekendowego - Planer wycieczki. Dzięki niemu możesz z łatwością wygenerować i wydrukować przewodnik z opisami, zdjęciami i mapkami dodanych atrakcji lub zapisać wycieczkę w portalu by pochwalić się nią przed innymi.Jak to działa?

Podczas przeglądania opisu atrakcji turystycznej - weźmy na przykład zamek w Malborku - wysunie się u góry listwa planera. To tutaj możesz dodać atrakcję do planu Twojej wycieczki przyciskiem Dodaj miejsce.Po dodaniu miejsca do planu pojawi się okno z propozycjami, które mogą Cię zainspirować. Są to najpopularniejsze atrakcje turystyczne w promieniu 20 km od dodanego miejsca. Warto przeczytać opisy każdego z nich i dodać je do swojej wycieczki.

Gdy dodasz do planu wszystkie interesujące Cię atrakcje i miejsca, to masz do wyboru dwie opcje - wygenerować przewodnik PDF oraz zapisać plan jako wycieczkę. Obydwa przyciski znajdują się na listwie planera.

Generowanie przewodnika PDF

Po kliknięciu przycisku Wygeneruj PDF pojawi się strona, na której możesz wygenerować swój własny przewodnik na Twoją kolejną wycieczkę. W przewodniku tym znajdziesz opisy wszystkich wybranych atrakcji turystycznych razem ze zdjęciami i mapką sytuacyjną. W przewodniku wszystkie linki są aktywne, więc z łatwością możesz wrócić do naszego portalu i wyszukać dodatkowych atrakcji. A może chcesz wystawić opinię o danej atrakcji jak już wrócisz z wycieczki? Zapraszamy!Zapisanie wycieczki

Jeżeli chcesz, przyciskiem Zapisz wycieczkę możesz zachować ją w portalu. Dzięki temu możesz pochwalić się innym Krajtroterom gdzie byłeś i jakie to wywołało w Tobie emocje. Wystarczy dograć zdjęcia z wycieczki i przelać swoje wspomnienia pisząc relację.
Do zapisania wycieczki potrzebne jest konto u nas w portalu, ale można je błyskawicznie założyć dzięki integracji z Facebookiem.

Zapraszamy do tworzenia planów kolejnej wycieczki - skorzystajcie z naszej obszernej listy atrakcji turystycznych w Polsce i gotowego hashtagu #PolakiNaSzlaki

Avatar użytkownika
Łukasz Piernikarczyk Uzależniony od podróży 1648 kilometrów
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020