Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
Zaproszenie na Dni Karpia do Doliny Baryczy

Zaproszenie na Dni Karpia do Doliny Baryczy

Nasze podróże
2020-09-17

Dni Karpia w Dolinie Baryczy to wspaniałe, smaczne, barwne i aktywne wydarzenie jesienne, które obchodzi w 2020 roku 15 lat! Dni Karpia 2020 to 11 weekendów od września do listopada, w sumie 80 wydarzeń! 

Wśród nich są kolacje rybne, zawody wędkarskie, koncerty, warsztaty, spacery ornitologiczne, przejażdżki bryczką i inne. Jako Jako Patron medialny zapraszamy na to wydarzenie, a w ten weekend bardzo aktywnie 🙂

Zapowiada się kolejny piękny i słoneczny weekend! Na pewno warto spędzić go w pięknej Dolinie Baryczy biorąc udział w wydarzeniach organizowanych w ramach Dni Karpia 2020! Po każdym wydarzeniu możecie odebrać ciekawe nagrody.Wydarzenia odbywające się w ten weekend:

Spływ Młynówką
Spływ Młynówką


19 września /sobota
Spływ kajakowy rzeką Barycz na biesiadę przy ognisku
Miejsce: Milicz, ul. Kasztelańska- ruiny zamku
https://dnikarpia.barycz.pl/wydarzenia/splyw-kajakowy-rzeka-barycz-na-biesiade-przy-ognisku-115

19 września /sobota
Aktywnie wśród stawów zamkowych
Miejsce: Żmigród, ul. Parkowa, Zespół Pałacowo-Parkowy
https://dnikarpia.barycz.pl/wydarzenia/aktywnie-wsrod-stawow-zamkowych-70

Spływ Młynówką
Żmigród
Żmigród

Strona oficjalna Dni Karpia ze szczegółowym planem:
https://dnikarpia.barycz.pl/Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1133464 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020