Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
Blisko 1200 atrakcji na Śląsku w jednym miejscu!

Blisko 1200 atrakcji na Śląsku w jednym miejscu!

Moi mili, tak sobie zwiedzamy i opisujemy ciekawe miejsca i nagle okazało się, że mamy już kilka tysięcy atrakcji na Polskich Szlakach, a w samym tylko województwie śląskim opisaliśmy ponad 1.000 atrakcji. Jest moc! 🙂

Blisko 1.200 atrakcji na Śląsku, które są dokładnie zlokalizowane na mapie, opisane i ze zdjęciami. Czyż to nie prawdziwa kopalnia pomysłów na Wasze wyjazdy. Częstujcie się ile chcecie!

Wśród tych atrakcji znajdziecie sławy i hity turystyczne, jak Zamek Bobolice, Zamek Ogrodzieniec czy Legendia (dawne Wesołe Miasteczko), fajne punkty widokowe jak Kopiec Wyzwolenia w Piekarach czy Równica w Ustroniu, atrakcje idealne dla świeżych Rodziców, gdzie można pojeździć z wózkiem w pięknych okolicznościach przyrody, np. Dolina Białej Wisełki, ale też całkowicie nieznane szerszemu gronu perełki, które dla Was odkrywamy, jak Staw Gierzyna czy dawna Kopalnia Bibiela.Zapraszam serdecznie do przeszukiwania naszej wyszukiwarki atrakcji, gdzie nie tylko znajdziesz obiekty wg województw, ale także rodzajów czy miejscowości. Wszystkie nasze atrakcje znajdziesz tutaj!Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1125485 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020