Zapraszam na dreptamy.pl - blog z relacjami z naszych wypraw!

Zapraszam na dreptamy.pl - blog z relacjami z naszych wypraw!

Nasze podróże
blog
2020-04-29

Polskie Szlaki to portal społecznościowy, w którym każdy może dodać coś od siebie w komentarzach czy na Forum, a ponadto podzielić się wrażeniami ze swoich podróży. To jednak sprawia, że relacje z naszych wypraw gubią się wśród opisów innych Krajtroterów.

Dlatego od teraz wszystkie nasze wycieczki zobaczyć też można na blogu podróżniczym dreptamy.pl, na który serdecznie zapraszam :) Mocną jego stroną jest przejrzystość i nowoczesność, a dzięki wyszukiwarce i Archiwum w stopce w łatwy sposób znajdziesz moje relacje. To skarbnica doświadczeń i pomysłów na Twoje wojaże!

Blogi podróżnicze ostatnio stają się bardzo modne, to świetny sposób na pokazanie swojej pasji, podzielenie się doświadczeniami i wiedzą, ale również na zachęcenie innych do ruszenia się z domu.Podobnie jest z moim blogiem podróżniczym, chętnie dzielę się z Wami swoimi wspomnieniami i wrażeniami, ale też przekazuję cenne wskazówki na temat odwiedzanych miejsc, np. odnośnie parkingów czy możliwości dojścia/dojazdu. Jako mama trzech córek w różnym wieku zamieszczam też informacje, które na pewno przydadzą się innym Rodzicom, jak choćby dotyczących dostępności danych miejsc dla wózków. Wiele z odwiedzanych przez nas miejsc siłą rzeczy są też atrakcyjne dla dzieci :)Polecam Ci serdecznie zaglądać na mojego bloga, by odkrywać z nami perełki turystyczne, oczywiście w Polsce, bo głównie wokół Polski kręcą się nasze zainteresowania :)
Bo Polska jest piękna - podróże po Polsce - dreptamy.pl

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1121217 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020