Ogrody Zoologiczne

Atrakcje
2014-11-27

Najstarsze w Polsce jest Wrocławskie Zoo, niewiele młodsze jest Zoo w Poznaniu, zaś największy jest Ogród w Gdańsku. Wśród ogrodów, które odwiedziliśmy w Polsce, najbardziej przypadło nam do gustu Zoo w Opolu. Bardzo atrakcyjne jest też Zoo w Łodzi, nowe Zoo w Poznaniu czy słynne Zoo we Wrocławiu z unikatowym, nowoczesnym i cudnym Afrykarium otwartym w październiku 2014 roku! Odwiedził je już Marian, dzięki któremu możemy je zaprezentować na PS. Nie można też pominąć Śląskiego Zoo w Chorzowie.

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118662 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020