Targi we Wrocławiu już za 2 dni

Targi we Wrocławiu już za 2 dni

Atrakcje
2015-02-01
Już w piątek rozpoczynają się w Hali Stulecia we Wrocławiu VII Międzynarodowe Targi Turystyczne, które potrwają do niedzieli. Wśród gości Beata Pawlikowska, Aleksander Doba, Nela mała reporterka czy Krzysztof Wielicki. Czekają na Was jeszcze darmowe wejściówki. Zapraszamy! Strona Targów …

Już w piątek rozpoczynają się w Hali Stulecia we Wrocławiu VII Międzynarodowe Targi Turystyczne, które potrwają do niedzieli. Wśród gości Beata Pawlikowska, Aleksander Doba, Nela mała reporterka czy Krzysztof Wielicki. Czekają na Was jeszcze darmowe wejściówki. Zapraszamy!
Strona TargówAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020