Targi Lato w Warszawie

Targi Lato w Warszawie

Atrakcje
2015-03-06
Jubileuszowa XX edycja Targów Turystyki i Wypoczynku Lato 2015 odbędzie się w dniach 17-19 kwietnia 2015 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Będzie wiele atrakcji, zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Targi skierowane są do osób ciekawych świata oraz miłośników podróży, którzy pragną poznać mniej znane zaką…

Jubileuszowa XX edycja Targów Turystyki i Wypoczynku Lato 2015 odbędzie się w dniach 17-19 kwietnia 2015 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Będzie wiele atrakcji, zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.Targi skierowane są do osób ciekawych świata oraz miłośników podróży, którzy pragną poznać mniej znane zakątki Polski i świata. Warto poznać ofertę biur podróży na nadchodzące lato. Wystawcy zaprezentują atrakcje turystyczne regionów, miast i gmin. Regionem Partnerskim Targów Lato jest Mazowsze. Na najmłodszych czekać będą kolorowe wozy, które zabiorą dzieci w piękny baśniowy świat. Ten specjalny tabor promuje Suwalszczyznę.Równolegle z Targami Lato odbędą się IV Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia oraz III Targi Agroturystyka. 

Wstęp na targi jest bezpłatny
Strona targów

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020