Finał plebiscytu Top Atrakcje 2015

Finał plebiscytu Top Atrakcje 2015

Atrakcje
2015-04-15
Właśnie rozpoczęło się głosowanie finałowe Top Atrakcji 2015, w eliminacjach padło upragnione 5 tys. głosów i nie obyło się bez niespodzianek :) Finalistów możesz zobaczyć tutaj. Oddaj głos i zdobądź nagrody: 3 zestawy z nagrodami: - wejściówka rodzinna (2+2) do Zamku Ogrodzieniec - wejściówka rodzinna (2+2) do Ogrodu Doświadczeń w Krakowie - wejśció…

Właśnie rozpoczęło się głosowanie finałowe Top Atrakcji 2015, w eliminacjach padło upragnione 5 tys. głosów i nie obyło się bez niespodzianek :) Finalistów możesz zobaczyć tutaj. Oddaj głos i zdobądź nagrody:
3 zestawy z nagrodami:
- wejściówka rodzinna (2+2) do Zamku Ogrodzieniec
- wejściówka rodzinna (2+2) do Ogrodu Doświadczeń w Krakowie
- wejściówka rodzinna (2+2) do Parku Sabat Krajno
- wejściówka rodzinna do Parku Miniatur Zabytków Dolnego Śląska w Kowarach
- przewodniki Traseo
- Karta Krajtroter
- gadżety PolskieSzlaki.pl: plecaczki, bidony, smycze i znaczki3 zestawy z nagrodami:
- podwójny bilet do Kino 6D Cinetrix
- wejściówka rodzinna (2+2) do Zatorlandu - 4 parków tematycznych: Park Ruchomych Dinozaurów, Park Mitologii, Park Bajek i Wodnych Stworzeń i Park Owadów.
- przewodniki Traseo
- Karta Krajtroter
- gadżety PolskieSzlaki.pl: plecaczki, bidony, smycze i znaczkiAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020