Piknik nad Odrą

Piknik nad Odrą

Atrakcje
2015-04-20
Zapraszamy wszystkich Krajtroterów w dniach 9-10 maja 2015 na „Piknik nad Odrą” do Szczecina. To ciesząca się ogromną popularnością turystyczna impreza plenerowa, której najważniejszym elementem będą 24. Targi Turystyczne MARKET TOUR, ale także Strefa Globtrotera, Kraina Relaksu Wellness & Spa, projekt Turystyczny Szczecin, 11. Targi Żywności i Produktów Ekologicznych ORGANIC, Aleja Zachodniopomorskie Smaki, Wielkie Gotowanie z …

Zapraszamy wszystkich Krajtroterów w dniach 9-10 maja 2015 na „Piknik nad Odrą” do Szczecina. To ciesząca się ogromną popularnością turystyczna impreza plenerowa, której najważniejszym elementem będą 24. Targi Turystyczne MARKET TOUR, ale także Strefa Globtrotera, Kraina Relaksu Wellness & Spa, projekt Turystyczny Szczecin, 11. Targi Żywności i Produktów Ekologicznych ORGANIC, Aleja Zachodniopomorskie Smaki, Wielkie Gotowanie z potrawą dla 10 tys. osób oraz Wielkie Wędzenie. „Piknik nad Odrą” to wiosenny rodzinny festyn z wesołymi miasteczkami, jarmarkiem, występami artystycznymi i konkursami.
Szczegóły imprezyAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020