Majówka z atrakcjami w Inwałd Parku i darmowe wejściówki!

Majówka z atrakcjami w Inwałd Parku i darmowe wejściówki!

Atrakcje
2015-04-20
W dniach 1-3 maja w Inwałd Parku, na terenie pomiędzy Parkiem Miniatur a Warownią w godzinach 12.00-18.00 odbędzie się Rodzinna Majówka, na którą wstęp jest bezpłatny! Inwałd Park to dwudniowy bilet wstępu do 5 parków tematycznych: Parku Miniatur, Średniowiecznej Warowni, Dinolandii, Ogrodu Jana Pawła II i Mini Zoo "Kucyk". Cena biletu normalnego to …

W dniach 1-3 maja w Inwałd Parku, na terenie pomiędzy Parkiem Miniatur a Warownią w godzinach 12.00-18.00 odbędzie się Rodzinna Majówka, na którą wstęp jest bezpłatny! Inwałd Park to dwudniowy bilet wstępu do 5 parków tematycznych: Parku Miniatur, Średniowiecznej Warowni, Dinolandii, Ogrodu Jana Pawła II i Mini Zoo "Kucyk". Cena biletu normalnego to 69 zł, a biletu ulgowego to 59 zł. Bilet można zakupić online, otrzymując 10% rabatu na gastronomię.
Bezpłatne miasteczko piknikowe podzielone będzie na kilka stref. W strefie dziecięcej przygotowano malowanie buziek, gry i zabawy, kolorowanie, rysowanie, balonowe kreacje. W strefie relaksu kobiety mogą skorzystać z porad dietetyka i usług kosmetyczki. W strefie tanecznej nie zabraknie skocznych rytmów do pląsów i mega energicznej Zumby, zaś dla smakoszy organizatorzy przygotowali atrakcje kulinarne. Na Majówce wystąpią też: iluzjonista, zespoły dziecięce, pokazy strażackie, a 3 maja zawita finalista Mam talent - Człowiek Flaga Łukasz Świrk. Wszyscy, którzy w dniach 1-3 maja kupią bilet do Inwałd Parku otrzymają kupon na gratisową kiełbasę z grilla i piwo.
Szczegóły imprezy www.inwaldpark.plI jeszcze jedna fantastyczna wiadomość! Mamy dla Was 10 podwójnych zaproszeń do Inwałd Parku. Wejściówki są ważne do 31 października 2015 roku i obejmują wejście do 5 parków w Inwałdzie. Otrzyma je wybrane przez nas 10 osób, które lubią PolskieSzlaki.pl na Facebooku i Udostępnią post o wejściówkach u siebie w profilu.Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1111425 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.