Majówka z atrakcjami w Inwałd Parku i darmowe wejściówki!

Majówka z atrakcjami w Inwałd Parku i darmowe wejściówki!

Atrakcje
2015-04-20
W dniach 1-3 maja w Inwałd Parku, na terenie pomiędzy Parkiem Miniatur a Warownią w godzinach 12.00-18.00 odbędzie się Rodzinna Majówka, na którą wstęp jest bezpłatny! Inwałd Park to dwudniowy bilet wstępu do 5 parków tematycznych: Parku Miniatur, Średniowiecznej Warowni, Dinolandii, Ogrodu Jana Pawła II i Mini Zoo "Kucyk". Cena biletu normalnego to …

W dniach 1-3 maja w Inwałd Parku, na terenie pomiędzy Parkiem Miniatur a Warownią w godzinach 12.00-18.00 odbędzie się Rodzinna Majówka, na którą wstęp jest bezpłatny! Inwałd Park to dwudniowy bilet wstępu do 5 parków tematycznych: Parku Miniatur, Średniowiecznej Warowni, Dinolandii, Ogrodu Jana Pawła II i Mini Zoo "Kucyk". Cena biletu normalnego to 69 zł, a biletu ulgowego to 59 zł. Bilet można zakupić online, otrzymując 10% rabatu na gastronomię.
Bezpłatne miasteczko piknikowe podzielone będzie na kilka stref. W strefie dziecięcej przygotowano malowanie buziek, gry i zabawy, kolorowanie, rysowanie, balonowe kreacje. W strefie relaksu kobiety mogą skorzystać z porad dietetyka i usług kosmetyczki. W strefie tanecznej nie zabraknie skocznych rytmów do pląsów i mega energicznej Zumby, zaś dla smakoszy organizatorzy przygotowali atrakcje kulinarne. Na Majówce wystąpią też: iluzjonista, zespoły dziecięce, pokazy strażackie, a 3 maja zawita finalista Mam talent - Człowiek Flaga Łukasz Świrk. Wszyscy, którzy w dniach 1-3 maja kupią bilet do Inwałd Parku otrzymają kupon na gratisową kiełbasę z grilla i piwo.
Szczegóły imprezy www.inwaldpark.plI jeszcze jedna fantastyczna wiadomość! Mamy dla Was 10 podwójnych zaproszeń do Inwałd Parku. Wejściówki są ważne do 31 października 2015 roku i obejmują wejście do 5 parków w Inwałdzie. Otrzyma je wybrane przez nas 10 osób, które lubią PolskieSzlaki.pl na Facebooku i Udostępnią post o wejściówkach u siebie w profilu.Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020