Zamek Rabsztyn otwarł podwoje dla turystów!

Atrakcje
2015-05-18

Od początku maja 2015 zamek w Rabsztynie koło Olkusza na Jurze jest otwarty dla turystów! Za kilka zł można tu zobaczyć wystawę w budynku bramnym oraz wejść na wieżę - element zamku górnego, z którego roztaczają się ładne widoki na szeroką okolicę. Wszystko dobrze się prezentuje, na zamek prowadzi trasa rowerowa, są darmowe parkingi, a kawałek dalej parking płatny z restauracją i Muzem - Chatą Kocjana. Turyści już dię pojawili, warto, byś i Ty zajrzał do "nowego" Rabsztyna!

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118968 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020