W Szczebrzeszynie chrząszcz...

Atrakcje
2015-06-10

W Szczebrzeszynie chrząszcz... - tak nazwano projekt promocji tego pięknego miasteczka, bo przecież właśnie z chrząszczem Szczebrzeszyn kojarzony jest przez każdego Polaka. Pierwszy pomnik chrząszcza stanął tu w 2002 roku, kolejny w 2011 roku, na Rynku i od razu stał się ulubieńcem turystów, którzy bardzo chętnie robią sobie z nim zdjęcie. Jeszcze inne chrząszcze stoją pod Synagogą, w której mieści się Informacja Turystyczna.

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020