Festiwal Piosenki Turystycznej w Limanowej

Festiwal Piosenki Turystycznej w Limanowej

Atrakcje
2015-08-26
12-13 września - Limanowa Zapraszamy na Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej w Limanowej w dniach 12-13 września 2015. W programie imprezy m.in. koncerty Sławka Wierzcholskiego i Nocnej Zmiany Bluesa oraz Łukasza Jemioła. Ponadto festiwalowi towarzyszyć będą stoiska turystyczne, rękodzielnicze, z miejscową zdrową żywnością itp. Festiwal odbywać się będzie w Parku Miejskim. …

12-13 września - Limanowa



Zapraszamy na Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej w Limanowej w dniach 12-13 września 2015. W programie imprezy m.in. koncerty Sławka Wierzcholskiego i Nocnej Zmiany Bluesa oraz Łukasza Jemioła. Ponadto festiwalowi towarzyszyć będą stoiska turystyczne, rękodzielnicze, z miejscową zdrową żywnością itp. Festiwal odbywać się będzie w Parku Miejskim.



Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1111427 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.