Przewodnik po Ziemi Lubaczowskiej

Przewodnik po Ziemi Lubaczowskiej

Atrakcje
2015-08-28
Ziemia Lubaczowska, Lublin 2015 Kilka lat od wydania przewodnika „Roztocze Południowe”, który był pierwszą częścią serii wydawniczej "Szlaki pogranicza", ukazała się obecnie część druga - "Ziemia lubaczowska". Książka jest opublikowana w formie elektronicznej, jako publikacja darmowa.  Książka liczy 323 strony i składa się z dwóch części:  monograficznej  oraz krajoznawczej, …

Ziemia Lubaczowska, Lublin 2015Kilka lat od wydania przewodnika „Roztocze Południowe”, który był pierwszą częścią serii wydawniczej "Szlaki pogranicza", ukazała się obecnie część druga - "Ziemia lubaczowska". Książka jest opublikowana w formie elektronicznej, jako publikacja darmowa.  Książka liczy 323 strony i składa się z dwóch części:  monograficznej  oraz krajoznawczej, turystycznej, z pełnym wsparciem GPS. Autor: Paweł Rydzewski.
Przewodnik można pobrać tutaj:
http://issuu.com/pawel_rydzewski/docs/ziemia_lubaczowska
https://itun.es/pl/SeIO9.l Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1117962 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020