Przewodnik po Ziemi Lubaczowskiej

Przewodnik po Ziemi Lubaczowskiej

Atrakcje
2015-08-28
Ziemia Lubaczowska, Lublin 2015 Kilka lat od wydania przewodnika „Roztocze Południowe”, który był pierwszą częścią serii wydawniczej "Szlaki pogranicza", ukazała się obecnie część druga - "Ziemia lubaczowska". Książka jest opublikowana w formie elektronicznej, jako publikacja darmowa.  Książka liczy 323 strony i składa się z dwóch części:  monograficznej  oraz krajoznawczej, …

Ziemia Lubaczowska, Lublin 2015Kilka lat od wydania przewodnika „Roztocze Południowe”, który był pierwszą częścią serii wydawniczej "Szlaki pogranicza", ukazała się obecnie część druga - "Ziemia lubaczowska". Książka jest opublikowana w formie elektronicznej, jako publikacja darmowa.  Książka liczy 323 strony i składa się z dwóch części:  monograficznej  oraz krajoznawczej, turystycznej, z pełnym wsparciem GPS. Autor: Paweł Rydzewski.
Przewodnik można pobrać tutaj:
http://issuu.com/pawel_rydzewski/docs/ziemia_lubaczowska
https://itun.es/pl/SeIO9.l Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1112231 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.