Rozdajemy przewodniki o Jurze

Rozdajemy przewodniki o Jurze

Atrakcje
2015-09-08
Dzięki wydawnictwu Compass mamy do dyspozycji trochę więcej przewodników: "Jura. Od Częstochowy do Krakowa" i tak oto książki z autografem trafiają do: Mokunki, Danusi, Romana, Magdaleny i Longina, Tadzia, Eli, Mariana oraz Danuty. Serdecznie wszystkim gratulujemy i zachęcamy wszystkich Krajtroterów do dalszej aktywności, bo być może kolejne przewodniki rozdamy w innym terminie.  …

Dzięki wydawnictwu Compass mamy do dyspozycji trochę więcej przewodników: "Jura. Od Częstochowy do Krakowa" i tak oto książki z autografem trafiają do: Mokunki, Danusi, Romana, Magdaleny i Longina, Tadzia, Eli, Mariana oraz Danuty.
Serdecznie wszystkim gratulujemy i zachęcamy wszystkich Krajtroterów do dalszej aktywności, bo być może kolejne przewodniki rozdamy w innym terminie. 
Każdy może też nabyć przewodnik na stronie Compassa lub np. na stronie Empiku.Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1112231 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.