Sponsor w konkursie Akcja Atrakcja

Sponsor w konkursie Akcja Atrakcja

Atrakcje
2015-10-08
Mam świetną nowinę, że do konkursu Akcja Atrakcja dołączył Sponsor - Sklep turystyczny e-Horyzont. Dodatkowo będą nagrody dla 3 pierwszych Zwycięzców - kody do wykorzystania w sklepie internetowym e-Horyzont, o wartości odpowiednio 200 zł, 150 zł i 100 zł. Internetowy Sklep Turystyczny e-Horyzont działa w ramach sieci Sklepów Turystycznych Horyzont, oferuje odzież, obuwie oraz sprzęt turystyczny i wspinaczkowy wiodących …

Mam świetną nowinę, że do konkursu Akcja Atrakcja dołączył Sponsor - Sklep turystyczny e-Horyzont. Dodatkowo będą nagrody dla 3 pierwszych Zwycięzców - kody do wykorzystania w sklepie internetowym e-Horyzont, o wartości odpowiednio 200 zł, 150 zł i 100 zł.Internetowy Sklep Turystyczny e-Horyzont działa w ramach sieci Sklepów Turystycznych Horyzont, oferuje odzież, obuwie oraz sprzęt turystyczny i wspinaczkowy wiodących firm: Jack Wolfskin (wyłączny przedstawiciel), The North Face, Black Diamond, Petzl, Primus, Pinguin i wiele innych. Jako jedyny w branży oferuje bezpłatną dostawę niezależnie od kwoty zamówienia oraz 30 dni na zwrot lub wymianę towaru. Marka Horyzont istnieje od 1995.W związku z Waszym dużym zaangażowaniem dodatkowo zwiększy się też nieco pula nagród dodatkowych (kalendarz Polskich Szlaków, plecaczek PS oraz przewodnik o Jurze). Wszystko jutro pojawi się na stronie konkursowej.

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1111829 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.