Sponsor w konkursie Akcja Atrakcja

Sponsor w konkursie Akcja Atrakcja

Atrakcje
2015-10-08
Mam świetną nowinę, że do konkursu Akcja Atrakcja dołączył Sponsor - Sklep turystyczny e-Horyzont. Dodatkowo będą nagrody dla 3 pierwszych Zwycięzców - kody do wykorzystania w sklepie internetowym e-Horyzont, o wartości odpowiednio 200 zł, 150 zł i 100 zł. Internetowy Sklep Turystyczny e-Horyzont działa w ramach sieci Sklepów Turystycznych Horyzont, oferuje odzież, obuwie oraz sprzęt turystyczny i wspinaczkowy wiodących …

Mam świetną nowinę, że do konkursu Akcja Atrakcja dołączył Sponsor - Sklep turystyczny e-Horyzont. Dodatkowo będą nagrody dla 3 pierwszych Zwycięzców - kody do wykorzystania w sklepie internetowym e-Horyzont, o wartości odpowiednio 200 zł, 150 zł i 100 zł.Internetowy Sklep Turystyczny e-Horyzont działa w ramach sieci Sklepów Turystycznych Horyzont, oferuje odzież, obuwie oraz sprzęt turystyczny i wspinaczkowy wiodących firm: Jack Wolfskin (wyłączny przedstawiciel), The North Face, Black Diamond, Petzl, Primus, Pinguin i wiele innych. Jako jedyny w branży oferuje bezpłatną dostawę niezależnie od kwoty zamówienia oraz 30 dni na zwrot lub wymianę towaru. Marka Horyzont istnieje od 1995.W związku z Waszym dużym zaangażowaniem dodatkowo zwiększy się też nieco pula nagród dodatkowych (kalendarz Polskich Szlaków, plecaczek PS oraz przewodnik o Jurze). Wszystko jutro pojawi się na stronie konkursowej.

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118662 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020