Targi TT Warsaw 2015

Targi TT Warsaw 2015

Atrakcje
2015-11-12
26-28 listopada Zapraszamy już dziś na 23 Międzynarodowe Targi Turystyczne TTWarsaw, które odbędą się w dniach 26-28 listopada w Warszawie, w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c. Targi turystyczne to świetna okazja, aby poznać świat turystyki, modne i bezpieczne destynacje, promocyjne oferty na zimowe wyjazdy, nie tylko narciarskie oraz polskie obiekty turystyczne. Podczas targów nie tylko zobaczycie ofertę tuoroperatorów, ale ró…

26-28 listopada
Zapraszamy już dziś na 23 Międzynarodowe Targi Turystyczne TTWarsaw, które odbędą się w dniach 26-28 listopada w Warszawie, w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c.
Targi turystyczne to świetna okazja, aby poznać świat turystyki, modne i bezpieczne destynacje, promocyjne oferty na zimowe wyjazdy, nie tylko narciarskie oraz polskie obiekty turystyczne. Podczas targów nie tylko zobaczycie ofertę tuoroperatorów, ale również prezentację polskich miast i gmin, ośrodków konferencyjnych, ośrodków SPA i sanatoriów oraz portali turystycznych. Spotkacie się z podróżnikami i blogerami. Turystyka zmienia się z roku na rok, bądźcie na bieżąco.
Szczegóły o TTWarsawAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk 1112231 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.