Targi TT Warsaw 2015

Targi TT Warsaw 2015

Atrakcje
2015-11-12
26-28 listopada Zapraszamy już dziś na 23 Międzynarodowe Targi Turystyczne TTWarsaw, które odbędą się w dniach 26-28 listopada w Warszawie, w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c. Targi turystyczne to świetna okazja, aby poznać świat turystyki, modne i bezpieczne destynacje, promocyjne oferty na zimowe wyjazdy, nie tylko narciarskie oraz polskie obiekty turystyczne. Podczas targów nie tylko zobaczycie ofertę tuoroperatorów, ale ró…

26-28 listopada
Zapraszamy już dziś na 23 Międzynarodowe Targi Turystyczne TTWarsaw, które odbędą się w dniach 26-28 listopada w Warszawie, w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c.
Targi turystyczne to świetna okazja, aby poznać świat turystyki, modne i bezpieczne destynacje, promocyjne oferty na zimowe wyjazdy, nie tylko narciarskie oraz polskie obiekty turystyczne. Podczas targów nie tylko zobaczycie ofertę tuoroperatorów, ale również prezentację polskich miast i gmin, ośrodków konferencyjnych, ośrodków SPA i sanatoriów oraz portali turystycznych. Spotkacie się z podróżnikami i blogerami. Turystyka zmienia się z roku na rok, bądźcie na bieżąco.
Szczegóły o TTWarsawAvatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1118769 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020